FUTSAL NEWS

“Jodła” i “Lewy” zagrają w KS-ie

Szymon Lewandowski i Mateusz Jedliński to kolejni zawodnicy, którzy w przyszłym sezonie będą bronić barw KS-u Gniezno. Zarówno “Lewy”, jak i “Jodła” mają już na swoim koncie sporo występów w zespole z pierwszej stolicy Polski.

Szymon Lewandowski reprezentował KS Gniezno w sezonach 2014/15, 15/16 oraz 2018/19, rozgrywając łącznie 28 spotkań, zdobywając 5 bramek, w tym 4 w poprzednim sezonie.

Mateusz Jedliński est już dobrze znany gnieźnieńskiej publiczności, gdyż mogliśmy już go obserwować przez siedem sezonów na parkiecie w Gnieźnie. Mateusz reprezentował Pierwszą Stolicę Polski od sezonu 2011/12 do dnia dzisiejszego z krótkimi przerwami w sezonie 13/14, gdzie występował w ekstraklasie w zespole Red Devils Chojnice oraz sezonie 17/18, kiedy to bronił barw zespołu z Obornik.

Jodła z naszą drużyną U20 zdobywał v-ce Mistrzostwo Polski Futsalu w 2011 roku i to najbardziej cenne w naszej historii czyli Mistrzostwo Polski U20 w Futsalu w 2012 roku. Mateusz to wielokrotny reprezentant Polski kadr młodzieżowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *