PIŁKA NOŻNA TOP NEWS

Mieszko odpalił dwie bomby!

Niedziela była dobrym dniem dla wszystkich zainteresowanych losami Mieszka Gniezno. Klub ze Strumykowej pochwalił się pozyskaniem dwóch mocnych zawodników. Do zespołu dołączyli Krzysztof Bartoszak i Krzysztof Biegański.

Krzysztof Bartoszak to jeden z najlepszych napastników grupy 2 III ligi. Jest wychowankiem Lubońskiego Klubu Sportowego, a następnie reprezentował barwy Jaroty Jarocin, Warty Poznań, ponownie Jaroty i ostatnio zespołu ze Środy Wielkopolskiej, gdzie spędził pięć kolejnych sezonów. Warto wspomnieć, że Krzysztof Bartoszak ma w swoim piłkarskim życiorysie 23 mecze rozegrane na poziomie I ligi w których strzelił 5 bramek, poza tym na poziomie II ligi wystąpił w 100 spotkaniach zdobywając 27 goli, a dorobek Krzysztofa w III lidze to 148 spotkań i 71 bramek. Kibice biało-niebieskich mogą być pewni, że nowy piłkarz wypełni lukę w ofensywie Mieszka i będzie stanowił o sile zespołu w nowym sezonie trzecioligowym.

Krzysztof Biegański to z kolei 31-letni pomocnik, który w miniony sezonie rozegrał 23 mecze na boiskach I ligi w barwach poznańskiej Warty, której jest wychowankiem. Zdobył w nich 3 bramki. Ponadto w swojej karierze piłkarskiej zawodnik ten występował w Unii Janikowo, Olimpii Elbląg, Gryfie Słupsk i Kotwicy Kołobrzeg. Na boiskach III ligi “Pingwin” zaliczył w sumie 185 meczów w których zdobył 63 gole, a na poziomie II ligi zagrał w 91 meczach zdobywając 8 bramek. Krzysztof pojechał z drużyną na obóz do Jarocina i w dniu dzisiejszym podpisał z Mieszkiem roczną umowę.

Źródło: MKS Mieszko Gniezno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *