TOP NEWS ŻUŻEL

Stella Gniezno z brązowymi medalami mistrzostw WZHT

W mijającą niedzielę na boisku Politechniki Poznańskiej odbył się ostatni VI turniej młodziczek i młodzików okręgu Wielkopolskiego w hokeju na trawie. Drużyna dziewcząt Stelli Gniezno w końcowej klasyfikacji uplasowała się na trzecim miejscu.

Złote medale mistrzostw zdobył UKS SP5 Swarek Swarzędz, natomiast na drugim stopniu podium znalazła się Politechnika Poznań. Z przebiegu ostatniego turnieju można być zadowolonym dziewczyny pokazały charakter i zaangażowanie pomimo rozgrywania meczów w samo południe starały się zagrać jak najlepsze spotkania.

W ostatnich zawodach sezonu 2018/2109 drużynę Stelli reprezentowały: Nikola Wojciechowska, Karolina Kaczmarek, Zuzanna Chuda, Zuzanna Nowak, Martyna Kaniasta, Estera Łuszcz, Kornelia Land, Zuzanna Kaźmierska, Oliwia Konieczna, kierownik Justyna Land, trener Łukasz Borecki.

Podziękowania dla wszystkich zawodniczek, które brały udział w rozgrywkach oraz rodziców którzy dopingowali i wspierali zawodniczki zarówno w meczach domowych, jak i na wyjazdach.

Zachęcamy wszystkie dziewczyny w wieku  7 – 15 lat do rozpoczęcia treningów HOKEJA NA TRAWIE. Bliższe informacje pod nr telefonu 605517442.

Materiał nadesłany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *