NEWS WYDARZENIE

Tropikalny upał nie odstraszył. Firmy przyjechały na zaproszenie Startu

Drugie, tym razem otwarte dla wszystkich spotkanie zorganizowano dziś w ramach projektu PKB Start Gniezno Biznes Plus. Do Leo Libry przyjechali przedstawiciele około 40 firm.

Po sukcesie pierwszego spotkania zamkniętego dla dotychczasowych partnerów gnieźnieńskiego klubu, także i drugie okazało się udane. Mimo tropikalnego upału do Gniezna przyjechało wielu przedstawicieli firm i to z kilku miejscowości. Mogli dowiedzieć się o nowych metodach pozyskiwania biznesowych kontaktów w całej Polsce, korzyściach płynących z uczestnictwa w projekcie, a przede wszystkim wzajemnie poznać i podyskutować. Frekwencja jak powiedział nam Mirosław Rogiewicz, prezes PKB,  jest w tej sytuacji sporym zaskoczeniem. – Po tym co mamy za oknem, frekwencja jest dziś sporym zaskoczeniem i nie spodziewaliśmy się, że aż tyle osób przyjedzie. Atmosfera jest u nas gorąca, ale już nie z powodu pogody, a prowadzonych rozmów. Idea, o której mówiliśmy zaczyna się w Gnieźnie sprawdzać.

W pierwszym otwartym spotkaniu skierowanym do obecnych, ale i przede wszystkim nowych przedsiębiorców, prócz wiceprezydenta Gniezna Michała Powałowskiego, starosty Piotra Gruszczyńskiego i przedstawicieli kilkunastu lokalnych podmiotów, wzięło udział też wielu gości z odległych miast. – Mamy tu dziś liczną grupę z Poznania, Bydgoszczy, Torunia i Warszawy. Zapraszamy cały czas wszystkich, aby przyjść i przekonać się jak zdobywa się ciekawe kontakty. Nowe rynki zbytu, tematy pracownicze, jakiekolwiek pytania możemy rozwiązać błyskawicznie. Przynajmniej raz warto przyjść – dodaje Bartłomiej Krukowski z PKB.

Partnerskie Kluby Biznesu przypomnijmy zrzeszają w tej chwili 27 klubów w całej Polsce. Jagiellonia Białystok, Pogoń Szczecin, Wisła Kraków czy Zagłębie Lubin – to między innymi do tych biznesowych ośrodków możemy trafić z ofertą. Pierwszym krokiem powinno być jednak stawienie się na jednym ze spotkań biznesowych w Gnieźnie. Kolejne jak ustaliliśmy ma odbyć się już po wakacjach. Konkretny termin nie jest jeszcze znany.

navigate_before
navigate_next

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *