NEWS PIŁKA NOŻNA

Mocny akcent Czarnych. Dobre wyniki naszych ekip w A i B klasie

Kończą się powoli rozgrywki piłkarskie w tym sezonie w niższych ligach. Większość rozstrzygnięć już znamy, jednak nie brakowało jak zwykle ciekawych wyników.

Patrząc na to co prezentują ostatnio Zjednoczeni, nie mieli oni większych szans w starciu z czwartą w tabeli Pogonią Nowe Skalmierzyce. Mimo to pokazali hart ducha i przegrali minimalnie na wyjeździe  2-1. Na 3. kolejki przed końcem Zjednoczeni są na ostatnim miejscu w tabeli. Spory zawód na pewno sprawili sympatykom piłkarze z Witkowa, którzy przegrali u siebie z niżej notowaną Spartą Złotów 1-3, na drugim biegunie są z kolei Czarni Czerniejewo, którzy już wcześniej zapewnili sobie awans. W ostatnim meczu na własnym boisku wygrali pewnie z Kłosem 4-1 i na deser zostaje im jeszcze wyjazd do Komornik.

Hitem w A klasie był na pewno mecz w Kłecku, gdzie zmierzyły się pierwsza z drugą drużyną. Lechita pokonał prowadzącego Meblorza 1-0 i zbliżył się do rywali na 4 punkty, jednak do rozegrania została jeszcze tylko jedna kolejka. Z kolei w B klasie trzeci w tabeli WKS Owieczki (na zdj.) urwał na wyjeździe dwa punkty drugiemu UKS-owi Śrem remisując 1-1. Podsumowując, to był udany weekend w A i B klasie. Żadna z naszych ekip nie zeszła z boiska pokonana! Pełne wyniki poniżej, w nawiasach miejsca w tabeli.

IV liga

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Zjednoczeni Trzemeszno 2-1 (20)

Liga międzyokręgowa

Vitcovia Witkowo – Sparta Złotów 1-3 (12)

Klasa okręgowa 

Czarni Czerniejewo – Kłos Zaniemyśl 4-1 (1)

Klasa A

Jurand Koziegłowy – Pelikan Niechanowo 0-2 (3)

KS Łopuchowo – Piast Łubowo 0-1 (4)

Lechita Kłecko – Meblorz Swarzędz 1-0 (2)

Klasa B

GKS Gułtowy – Fara Pelikan Żydowo 3-3 (4)

UKS Śrem – WKS Owieczki 1-1 (3)

KS Strzeszyn – Wełnianka Kiszkowo 2-3 (10)

Lider Szczytniki Czerniejewskie – Orły Plewiska 5-2 (8)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *