Mieszko w końcu zwycięski i to na wyjeździe!

Zła passa w końcu musiała się zakończyć! Mieszko po sześciu ligowych porażkach, pokonał na wyjeździe KP Starogard Gdański 2-1 (0-1).

Biało-niebiescy odnieśli w końcu zwycięstwo, po kilku mizernych występach w gr. II 3 ligi. Rywal nie należał do łatwych, bo KP wygrał u siebie osiem spotkań w tym sezonie, jednak gnieźnianie nie pozwolili na podwyższenie tej statystyki. Wprawdzie od 32. min. przegrywaliśmy 1-0 po trafieniu Filipa Sosnowskiego, jednak druga część okazała się w końcu szczęśliwa. Najpierw w 57 minucie do siatki piłkę skierował Marcin Tomaszewski, a na 6 minut przed końcem decydującego gola strzelił Damian Pawlak.

Po sześciu porażkach z rzędu przyszło więc przełamanie, które jest o tyle ważne, że Mieszko liczy na wskoczenie do pierwszej 5-tki ligowej tabeli na koniec sezonu. Jest n to szansa, bo za tydzień podejmiemy u siebie Sokoła Kleczew, a będący tuż przed nami Polonia Środa wyjeżdza do Stężycy.

08 czerwca 2019 | 16:17