NEWS TENIS STOŁOWY

Ostatni raz poszukają młodych talentów w tenisie stołowym

To będzie już ostatni w tym sezonie – finałowy turniej – XVII edycji rozgrywek z cyklu „Szukamy Młodych Talentów”.  Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki „Chrobry-Gniezno” wspólnie z Klubem Sportowym Stella, Urzędem Miejskim w Gnieźnie i Gnieźnieńskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zorganizują go 24 maja 2019r. godz. 16.00 sala sportowa GOSiR przy ul. Sportowej. Turniej będzie połączony ze zbliżającym się DNIEM DZIECKA.

Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież szkół podstawowych z terenu miasta Gniezna,  gmin powiatu gnieźnieńskiego i gmin ościennych. Zawodniczki i zawodnicy rywalizować będą w kategorii klas I-III, klas IV-VI oraz klas VII -VIII. Zwycięzcy poszczególnych kategorii ostatniego turnieju otrzymają okolicznościowe medale. 

Po zakończonych rozgrywkach nastąpi oficjalne podsumowanie całej edycji 2018/2019 w którym finaliści poszczególnych kategorii z podziałem na dziewczynki i chłopców otrzymają za zajęcie od I do IV miejsca pamiątkowe puchary. W klasyfikacji zespołowej szkół podstawowych 3 najlepsze placówki otrzymają puchary Prezydenta Miasta Gniezna. 

Szczegółowych informacji dotyczących organizacji rozgrywek udzielają: Tadeusz Nowak – sędzia główny tel. 601-584-828 lub Stanisław Dolaciński – Prezes Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i Turystyki „Chrobry-Gniezno” – tel. 534 -333-199.  Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *