TOP NEWS ŻUŻEL

Startowi Gniezno marzy się wielki biznes!

Start Gniezno ma apetyt, by przyciągnąć do siebie jeszcze więcej firm i to z jeszcze dalszych zakątków kraju. Ma to ułatwić nowa platforma Partnerskie Kluby Biznesu, której częścią stał się dziś nasz klub. Wchodzi do grona, w którym już funkcjonuje Jagiellonia Białystok, Pogoń Szczecin, Wisła Kraków czy Zagłębie Lubin!

Firma PKB z którą Start podpisał dziś półroczną umowę na dobry początek, szczyci się tym, iż w swoim portfolio posiada już 26 klubów, w których działa ponad 1000 firm. To z kolei ma przekładać się na możliwość dotarcia do nawet 60 tysięcy właścicieli i osób zarządzających małymi i dużymi podmiotami. Od teraz gnieźnieński klub, ma więc szansę nawiązać kontakty z szeroką grupą klubów w największych polskich miastach. Dlaczego Start? – To taka obopólna miłość mówiąc żartobliwie – tłumaczy Mirosław Rogiewicz z PKB. – Wiemy, że Start jest największym lokalnym klubem i przyciąga mnóstwo kibiców. Korzystanie z Partnerskich Klubów Biznesu ma przełożyć się na korzyści dla konkretnego klubu, poprzez jeszcze większe zaangażowanie podmiotów. Aby wejść do PKB najpierw trzeba podpisać umowę z klubem, a później korzystać z tego co my oferujemy.

Jakie korzyści mają mieć zapewnione w teorii firmy, które dołączą do PKB? Według Bartłomieja Krukowskiego zdecydowanie szybciej można znaleźć rozwiązania na różne problemy, które dotykają firmy w bieżącym funkcjonowaniu. – Dzięki funkcjonowaniu w platformie można szybko znaleźć recepty na wszelkiego rodzaju problemy. Każdy przedsiębiorca poprzez koordynatorów, których mamy w każdym klubie a jest ich w sumie 26, może zgłosić się z każdym niemal zapytaniem. Dla przykładu – gdy ktoś szuka nieruchomości w innym mieście, czy odbiorcy dla swojego towaru, zadaje zapytanie innym i w ciągu nawet kilku minut jest w stanie uzyskać odpowiedź – twierdzi Krukowski.

Od razu wyjaśnijmy. Nic nie jest w tym przypadku za darmo i firmy, które już dziś funkcjonują przy Starcie nie będą miały możliwości „ot tak” dołączyć do PKB. Jest to usługa abonamentowa i aby czerpać z niej pełne profity trzeba uiszczać opłaty. Jak wysokie? Tego niestety żaden z przedstawicieli nie chciał nam zdradzić. – O tym wszystkim będzie na pierwszym spotkaniu – usłyszeliśmy. 

Wszyscy dotychczasowi sponsorzy Startu będą więc mieli okazję na własnej skórze przekonać się jak działa Partnerski Klub Biznesu. Premierowe spotkanie zaplanowane jest na 29 maja. Będzie okazja zobaczyć na czym polega współpraca na tym polu i czy jest to opłacalne. Kolejne mają być organizowane cyklicznie. Będzie to więc nic innego jak znana już z przeszłości formuła śniadań biznesowych, która tym razem ma być prowadzona z jeszcze większym rozmachem. Czy tak rzeczywiście będzie przekonamy się niebawem. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *