PIŁKA NOŻNA TOP NEWS

Mieszko bezradny w Kołobrzegu

Każdy kto liczył na niespodziankę i wywiezienie punktów z Kołobrzegu srodze się zawiódł. Mieszko w meczu 28. kolejki uległ wyraźnie Kotwicy 4-1 spadając o kolejną pozycję w tabeli III ligi. To czwarta porażka gnieźnian w pięciu ostatnich spotkaniach.

Nie mieliśmy żadnych argumentów, aby w tym meczu zagrozić rozpędzonej Kotwicy. Drużyna znad morza z dziewięciu ostatnich spotkań wygrała aż siedem i gnieźnian połknęła niemal z rozpędu. Katem przyjezdnych okazał się Dawid Retlewski, który mecz zakończył hat-trikiem. Strzelanie rozpoczął w 23 min, kolejnego gola ustrzelił kwadrans później, a zatrzymał się w 56. W międzyczasie drogę do bramki znalazł jeszcze Marcin Trojanowski, niedawny reprezentant klubu z Pierwszej Stolicy. Jedynego gola dla Mieszka zdobył w 46 min. Damian Pawlak. 

Przegrywając w Kołobrzegu gnieźnianie zamienili się miejscami w tabeli z Kotwicą. Jesteśmy aktualnie na 5. pozycji, tracąc już siedem oczek do prowadzącego Lecha. Kolejny mecz nasi gracze rozegrają 18 maja (g. 16.00) na własnym stadionie z Radunią Stężyca.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *