NEWS PIŁKA NOŻNA

Czarni zrobieni w balona. Na szczycie A-klasy lepszy Pelikan

Deszcz nie przeszkodził w ten weekend w rozegraniu spotkań drużynom z naszego powiatu w niższych ligach. Najciekawiej było w Niechanowie, gdzie Pelikan podejmował Piasta. Czarni czekali, czekali i na rywala się nie doczekali. SKS 13 zachował się jak drużyna osiedlowa i nie zjawił się w Czerniejewie, o czym łaskawie poinformował gospodarzy chwilę przed pierwszym gwizdkiem!

Do porażek zdążyli nas już przyzwyczaić trzemesznianie. Zjednoczeni zacięli się na dobre i za chwilę mogą być czerwoną latarnią rozgrywek. Dziś niespodziewanie wyjazdowe zwycięstwo odniosła ostatnia Olimpia Koło i trzemesznian dzieli od nich już tylko 3 pkt. Przedostatnie miejsce opuściła za to Vitcovia w lidze międzyokręgowej. Witkowscy gracze pewnie zwyciężyli Płomień Połajewo 4-1 i zamienili się miejscami z Błękitnymi Wronki.

Meczu nie obejrzeli kibice w Czerniejewie, gdzie Czarni nie doczekali się na przyjazd zamykającego tabelę SKS 13 Poznań. Przykre jest jednak to, że gospodarze o nieobecności rywala dowiedzieli się… tuż przed pierwszym gwizdkiem! Walkower w tym wypadku jest tylko formalnością. Zagrano za to w meczu na szczycie A-klasy (gr. Poznań I). W Niechanowie Pelikan pokonał Piasta Łubowo 3-1. Poniżej wszystkie wyniki tego weekendu naszych drużyn i miejsca w tabeli w nawiasie.

IV liga

Polonia 1912 Leszno – Zjednoczeni Trzemeszno 3-1 (19)

Liga międzyokręgowa 

Vitcovia Witkowo – Płomień Połajewo 4-1 (14)

Klasa okręgowa

Czarni Czerniejewo – SKS 13 Poznań – goście nie dojechali

Klasa A

Pelikan Niechanowo – Piast Łubowo 3-1 (2 i 4)

Lechita Kłecko – Błękitni Owińska 6-0 (3)

Klasa B

KS Strzeszyn – Fara Pelikan Żydowo 0-3 (4)

Lider Szczytniki Czerniejewskie – GKS Gułtowy 5-2 (8)

Lotnik 1997 Poznań – Wełnianka Kiszkowo 2-1 (11)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *