Andrzej Hurysz medalistą kulturystycznych Mistrzostw Europy!

Mamy świetne wiadomości z Katalonii! Andrzej Hurysz stanął dziś na podium kulturystycznych Mistrzostw Europy. Gnieźnianin z hiszpańskiej miejscowości Santa Susanna wraca do domu z brązem!

Po ubiegłorocznym złocie w Mistrzostwach Świata w hiszpańskiej Tarragonie, ten sam kraj znów okazał się szczęśliwy dla gnieźnianina. Andrzej Hurysz nie stanął wprawdzie na najwyższym stopniu podium, jednak znów wywalczył medal – tym razem brązowy, w kategorii Masters Classic Physique Open. Jak na gorąco skomentował naszemu portalowi swój występ?

Miałem życiową formę, jednak obsada w tym roku była wyjątkowo mocna. Wynika to z faktu, że organizatorzy połączyli kategorie 40-44 i 45-49.

Tytuł Mistrza Europy w kategorii w której startował Hurysz przypadł utytułowanemu Rosjaninowi Aleksandrowi Barbashinovi

05 maja 2019 | 19:33