Czołówka traci punkty, a Mieszko bezradny ze Świtem

Bez punktów wracają ze Szczecina piłkarze Mieszka. Gnieźnianie przegrali w meczu 26 kolejki III ligi ze Świtem Skolwin (dzielnica miasta) 2-1, tracąc decydującą bramkę w 80 minucie.

Biało-niebiescy świetnie zaczęli ten mecz. Już w 5 minucie przyjezdni objęli prowadzenie, po trafieniu Mateusza Ławniczaka z rzutu rożnego. Radość nie trwała długo, bo już 10 minut później gospodarze za sprawą Szymona Emche zdołali wyrównać. Decydujący cios zdołali jeszcze zadać w 80 minucie po trafieniu Pawła Krawca i biało-niebiescy musieli obejść się smakiem.

Szkoda straconych punktów, bo w tej kolejce byłą szansa na odrobienie strat do czołówki. Punkty zgodnie straciły Radunia Stężyca, KKS Kalisz i Lech Poznań. Mieszko pozostaje w tabeli na 4.miejscu, tracąc do lidera z Poznania 6 punktów.

01 maja 2019 | 17:35