TOP NEWS ŻUŻEL

W przyszły weekend dwa treningi punktowane Startu

W weekend 23-24 marca dwa wspólne treningi punktowane odjadą żużlowcy Car Gwarant Startu Gniezno i Zooleszcz Polonii Bydgoszcz. Pierwszoligowiec zmierzy się z ekipą z 2. Ligi Żużlowej zarówno w Gnieźnie, jak i na wyjeździe.

Do pierwszej towarzyskiej konfrontacji tych dwóch ekip dojdzie na torze przy ulicy Sportowej 2 w Bydgoszczy. Początek sobotniego treningu punktowanego został zaplanowany na godzinę 15:00. Dzień później dojdzie do rewanżowej potyczki na obiekcie w pierwszej stolicy Polski. Mecz kontrolny przy ul. Wrzesińskiej 25 zacznie się o godz. 14:30.

Treningi punktowane z udziałem gnieźnian i bydgoszczan będą dla obu ekip ważnym elementem przygotowań do ligowej inauguracji. ZOOleszcz Polonia zmierzy się w pierwszym meczu nowego sezonu w Rawiczu z tamtejszą Stainer Unią Kolejarz (30 marca), z kolei Car Gwarant Start Gniezno w dniu 31 marca podejmie Zdunek Wybrzeże Gdańsk.

Obecnie czerwono-czarni szlifują formę przed startem rozgrywek w chorwackim Gorican. Kilka treningów mają za sobą również żużlowcy bydgoskiej Polonii. Trenowali już m.in. Kamil Brzozowski, Matic Ivacic czy Dimitri Berge.

(MD/WP SF/fot. Sonia Kaps)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *