NEWS PIŁKA NOŻNA

Ilu?? “Klatka” w Gnieźnie może być za mała!

Otwarcie piłkarskiej wiosny w Gnieźnie będzie prawdziwą ucztą dla sympatyków futbolu. Na Strumykową przyjedzie nowy lider – rezerwy poznańskiego Lecha, który jak ustaliliśmy będzie miał potężne wsparcie w kibicach!

Pojedynek pierwszej i drugiej drużyny zapowiada się ekscytująco z wielu powodów. Goście wszystko na to wskazuje, znów przywiozą w składzie kilku zawodników pierwszej drużyny, co nawet zasugerował ostatnio Adam Nawałka. Trener Kolejorza już zapowiedział, że nie zamierza przyglądać się mizernej grze kilku zawodników pierwszego zespołu i releguje ich do rezerw. Pisaliśmy o tym dziś rano TUTAJ

Ale mecz zapowiada się atrakcyjnie nie tylko z powodu boiskowych wydarzeń. Jak udało nam się przed chwilą ustalić, do Gniezna za piłkarzami przyjedzie mnóstwo kibiców.

Według naszych szacunków do Gniezna może przybyć nawet 250 kibiców. Lech gra o najwyższą stawkę, jest kilku zawodników podstawowego składu, więc i kibice się tym interesują – usłyszeliśmy od naszego informatora.

Jeśli rzeczywiście tak się stanie, w Gnieźnie będziemy świadkami sytuacji nie widzianej u nas od wielu lat. Trzymajmy zatem kciuki za wielkie sportowe święto i pokażmy, że też potrafimy być “12” zawodnikiem swojej drużyny. Początek meczu o 15.00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *