NEWS ŻUŻEL

Zima odpuści 10 marca? Start ma konkretne plany!

 

Start Gniezno zdradził dziś plany treningowe na przyszły miesiąc, a także datę kolejnej edycji zawodów o Koronę Bolesława Chrobrego. Jeśli pogoda nie pokrzyżuje szyków, czerwono czarni wyjadą na swój tor już 10 marca.

W materiale Aforti Start TV, menedżer Startu Rafael Wojciechowski opowiedział o planach drużyny na nadchodzące tygodnie. Plan jak zwykle jest ambitny i pozostaje w zasadzie jedno pytanie – na ile pogoda pozwoli zrealizować wszystkie zamierzenia. O ile stadion w Gnieźnie jest co roku obiektem, gdzie można trenować dość wcześnie, to na tor musza przecież wyjechać też rywale, a tu sprawa jest zazwyczaj problematyczna. Weźmy jednak pod uwagę optymistyczny wariant!

Gnieźnianie mają zamiar wyjechać na tor już 10 marca, a pierwszy sparingowy mecz rozegrać zaledwie tydzień później. Rywalem miałaby być wrocławska Sparta, a kilka dni później duński Slangerup. Kolejnym sparingpartnerem będzie w kalendarzu Polonia Bydgoszcz (23-24 marca), oraz w podobnym terminie poznański PSŻ. 

Znamy już też datę naszego sztandarowego turnieju – XI edycji zmagań o Koronę Bolesława Chrobrego. Już dziś można rezerwować sobie popołudnie na niedzielę 21 kwietnia. Można być pewnym, że obsada jak zwykle będzie 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *