FUTSAL TOP NEWS

Przerwać złą passę i wreszcie zapunktować (zapowiedź)

W sobotę KS Gniezno w ramach 16. kolejki I Polskiej Ligi Futsalu zmierzy się przed domową publicznością z LZS Bojano. Początek starcia zaplanowano na godzinę 18:00. Emocji z pewnością nie zabraknie!

KS Gniezno po ostatniej porażce spadł w tabeli na 11. miejsce, a więc pozycję oznaczającą spadek do II ligi. Jeżeli podopieczni Adama Heliasza i Pawła Hoefta chcą się utrzymać, to muszą zacząć punktować. Zobaczymy, czy w tym starciu zdołają wywalczyć pierwsze punkty w tym roku. Wydaje się, że to najwyższy czas, by przerwać złą passę i zaliczyć triumf.

LZS Bojano to piąty zespół pierwszoligowych zmagań. Jak na beniaminka, to bardzo dobry wynik. Dotychczas ekipa ta zainkasowała sześć zwycięstw, dwa remisy i sześć porażek. W sumie LZS Dragon ma na swoim koncie dwadzieścia punktów. W pierwszym meczu tego sezonu zespół z Bojana pokonał u siebie KS 6:4.

Zachęcamy do pojawienia się na trybunach i wsparcia gnieźnieńskich futsalistów podczas tego ważnego pojedynku. Mecz zostanie rozegrany w hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki przy ul. Sportowej 3.

Wstęp: 5 zł normalny i 2 zł ulgowy (kobiety oraz dzieci i młodzież 8-18 lat za okazaniem dokumentu). Dzieci do lat 7 – wstęp wolny. Początek zmagań o godz. 18:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *