HOKEJ NEWS

Żużlowcy wyjadą na… lód! Czeka nas hokejowe starcie przy W25

Do wyjazdu żużlowców na tor pozostało jeszcze wiele tygodni, prędzej czerwono-czarnych zobaczymy tuż obok owalu przy Wrzesińskiej – na hokejowej tafli. W piątek, 15 lutego na lodowisku Piruet z kijem hokejowym w dłoni ujrzymy zarówno zawodników, jak i ich przyjaciół.

Na stadionie przy ul. Wrzesińskiej w przeszłości odbywały się mecze hokeja na trawie. Teraz czas na spotkanie w lodowej odmianie tej dyscypliny! Start Gniezno wychodzi do kibiców czarnego sportu z ciekawą propozycją. W oczekiwaniu na sezon 2019 da fanom kolejną możliwość spotkania z zawodnikami Car Gwarant Startu Gniezno. Pierwszy raz w Gnieźnie odbędzie się hokejowy pojedynek na sztucznym lodowisku.

W piątek 15 lutego zapraszamy na towarzyski mecz pomiędzy drużynami składającymi się z żużlowców oraz ich przyjaciół.  W akcji ujrzymy między innymi zawodników, których obserwujemy i oklaskujemy przy W25 – wśród nich Mirosław Jabłoński, Oskar Fajfer i Kevin Fajfer. Szykujemy jeszcze kilka niespodzianek związanych z byłymi reprezentantami Startu. Dla kibiców to znakomita okazja, aby w trakcie zimowej przerwy spotkać się z przedstawicielami żużlowego środowiska w Pierwszej Stolicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *