FUTSAL NEWS

IX Prymasowski Turniej Halowej Piłki Nożnej

Wzorem lat ubiegłych, już po raz dziewiąty odbędzie się Prymasowski Turniej Halowej Piłki Nożnej. Rozgrywki odbędą się w sobotę, 23 lutego w hali sportowej GOSiR przy ul. Sportowej 3 w Gnieźnie. Turniej rozpocznie się o godzinie 8.30. Planowane zakończenie około godziny 16.00.

Zawody przeznaczone są dla zespołów parafialnych, którzy zmierzą się w dwóch grupach –  chłopcy z rocznika 2006 i młodsi, oraz 2003 i młodsi. Prosimy o zgłaszanie drużyn do 16 lutego 2019r., a jedna może liczyć maksymalnie osiem osób (czterech w polu + bramkarz + trzech rezerwowych). Liczba drużyn jest ograniczona. O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.

Każdy zawodnik musi posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na udział w turnieju według zamieszczonego wzoru oraz ważną legitymację szkolną. Wpisowe za udział w Turnieju wynosi 50 zł. od drużyny.

Patronat Honorowy nad Turniejem objęli: Ks. Prymas abp Wojciech Polak, Prezydent Gniezna Tomasz Budasz i Przełożony Generalny Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła ks. Dariusz Wilk. Patronem wydarzenia będzie również Mieszko Gniezno

Zgłoszenia i informacje:

ks. Sylwester Szwajcai CSMA

669 681 028, szwajanosik@wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *