HOKEJ TOP NEWS

Dwie różne porażki Stellistek (zdjęcia)

W niedzielę w hali GOSiR przy ulicy Sportowej 5 odbył się III Turniej Halowych Mistrzostw Polski seniorek. Zawodniczki Stelli Gniezno przegrały oba mecze, ale bez wątpienia były to dwie różne porażki. W pierwszym starciu zostały pokonane w stosunku 3:4, a w drugim – 0:12.

Na początek turnieju gnieźnianki stoczyły pasjonujący bój z KS-em Rogowo. Do przerwy remisowały 1:1, by ostatecznie zanotować minimalną porażkę 3:4. W tym starciu Stellistki miały sporo pecha, bo decydującą bramkę straciły w… ostatniej sekundzie spotkania!

Druga potyczka z udziałem naszych hokeistek przebiegała już pod dyktando rywalek. W konfrontacji z niezwykle mocnym KS-em Hokej Start Brzeziny przegrały 0:12 (0:6). Gospodynie turnieju miały kilka dogodnych szans na zdobycie chociażby trafienia honorowego, ale nie wykorzystały żadnej z nich.

Niedzielne zmagania seniorek Stelli przyciągnęły na trybuny całkiem liczne grono kibiców. To pokazuje, że w naszym mieście jest zapotrzebowanie na hokej nie tylko w męskim, ale i żeńskim wydaniu.

III Turniej HMP seniorek – 03.02.2019 r. – Gniezno – WYNIKI:

9:00 Stella Gniezno – KS Rogowo 3:4 (1:1)

10:15 KS Hokej Start Brzeziny – AZS Politechnika 1:3 (1:1)

11:30 KS Hokej Start Brzeziny – Stella Gniezno 12:0 (6:0)

12:45 AZS Politechnika – KS Rogowo 3:2 (1:0)

GALERIA (kliknij w zdjęcie, by zobaczyć je w pełnej rozdzielczości):

navigate_before
navigate_next

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *