NEWS TENIS STOŁOWY

Drugie miejsca Jakuba Różaka i Aleksandry Leśnickiej

W Raszkowie odbył się Turniej Grand Prix Wielkopolski Seniorów w tenisie stołowym. Świetnie zaprezentowali się zawodnicy Stelli Niechan Gniezno.

W kategorii mężczyzn Jakub Różak zajął drugie miejsce. Jakub wygrał kolejno cztery gry i dopiero w finale uległ  1:3 Jakubowi Wernerowi z klubu Wamet Dąbcze , pozyskanemu z pierwszoligowego ZKS Drzonków. W ćwierćfinale nasz zawodnik pokonał  3:1 Macieja Wiśniewskiego z LKTS Luboń, a w półfinale Adriana Spychałę z ‘Ochman”  Raszków również 3:1. Piąte miejsce zajął inny stelista Dariusz Sałamaszek.

Podobnie drugie miejsce zajęła Aleksandra Leśnicka , która w ćwierćfinale wygrała z Joanną Maślak z GLKS Orleta Czacz 3:0,w półfinale z Anita Chudy 3:0 i w finale uległa Zuzannie Sułek 1:3. W zawodach startowało prawie sześćdziesięciu zawodników z całej Wielkopolski.  Tak więc po spektakularnych zwycięstwach tydzień temu drużyn męskich i kobiecych w lidze , sukcesy w turnieju indywidualnych gnieźnieńskich pingpongistów  to wymarzony początek nowego roku. 

tekst i zdjęcia: Tadeusz Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *