FUTSAL NEWS TOP NEWS

Wystartowała II runda GLF! Star Wars na czele tabeli, Piotr Janusz zawodnikiem kolejki

W sobotę rozpoczęły się zmagania w ramach II rundy Gnieźnieńskiej Ligi Futsalu. Dzięki uprzejmości organizatora Gracjana Andrzejewskiego, mamy dla Was komplet wyników XII kolejki, tabelę generalną i fair play, a także rozkład gier na najbliższy czas. 

WYNIKI XII KOLEJKI GNIEŹNIEŃSKIEJ LIGI FUTSALU:

Sprzedam Opla Gniezno – Tornado MJ-SPORT Gniezno               2:3

(Rafał Dobek, Eryk Kulig – Mateusz Sypniewski, Adrian Kaźmierczak, Damian Staszak) 

Stalmet KS U-20 Gniezno – PTR Partner BHP Kłecko                   0:2

(Dominik Tchórzewski x2)

Siadak Docieplenia Gniezno – Fin-Bud Ann Just Gniezno             0:9

(Joachim Andrzejczak x2, Kamil Karski x2, Mateusz Hildebrański x2, Łukasz Błaszak, Hubert Beszterda, Kacper Gomólski)

El-Gład Elektroinstalacje Gniezno – Star Wars Gniezno                1:3

(Marek Janaszak – Piotr Janusz, Maciej Wejerowski, Adrian Dąbrowski)

Jeremias Gniezno – Castorama Gniezno                                         4:4

(Adrian Łucki x3, Dawid Łucki – Łukasz Matuszyński, Marek Podlewski, Radosław Śmigowski, Adam Marciniak)

Arkon-Bud Maximus Gniezno – Husaria Auto Format Gniezno    2:6

(Grzegorz Jankowski x2 – Daniel Brylwski x2, Adrian Moskwa, Wojciech Moskwa, Jarosław Kośmicki, Łukasz Stołowski)

NOMINOWANI DO NAGRODY „ZAWODNIK KOLEJKI”

Kamil Karski (Fin-Bud)

Tomasz Zaroda  (Husaria)

Adrian Kaźmierczak (Tornado)

Piotr Janusz (Star Wars)

Adrian Łucki (Jeremias)

Zawodnikiem XII Kolejki został wybrany Piotr Janusz

TABELA GENERALNA 

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Bramki

strzelone

Bramki

stracone

1. Star Wars 12 33 62 19
2. Fin-Bud Ann Just 12 33 53 14
3. El-Gład 12 25 76 13
4. Husaria Auto Format 12 25 42 21
5. Arkon-Bud Maximus 12 22 27 26
6. PTR Partner BHP 12 18 37 28
7. Siadak Docieplenia 12 12 36 47
8. Tornado MJ-SPORT 12 10 24 66
9. Stalmet KS U-20  12 9 18 38
10. Sprzedam Opla 12 9 16 61
11. Castorama 12 8 19 45
12. Jeremias 12 8 29 61

TABELA FAIR PLAY

Pozycja Drużyna Mecze

bez kartek

Ż ŻŻ/C C MAŁE

punkty

DUŻE

punkty

1. Star Wars 9 3 1 + 122 22
2. Tornado MJ-SPORT 8 4 + 116 20
3. Arkon-Bud Maximus  7 6 + 99  18
3. PTR Partner BHP 7 6 + 99 18
5. El-Gład  7 8 1 + 92 14
6. Fin-Bud Ann Just 7 4 1 + 91 12
7. Siadak Docieplenia 6 9 + 81 10
8. Castorama 7 7 2 + 78 8
8. Husaria Auto Format 6 7 1 + 78 8
10. Sprzedam Opla 4 9 1 + 41 4
11. Jeremias 4 10 1 1 + 35 2
12. Stalmet KS U-20 3 16 2 + 19 0
navigate_before
navigate_next

NASTĘPNE KOLEJKI

XIII KOLEJKA /sobota – 19.01.2019/ 

16:00     Star Wars Gniezno – Husaria Auto Format Gniezno                                      

16:40     Arkon-Bud Maximus Gniezno – Sprzedam Opla Gniezno                             

17:20     Stalmet KS U-20 Gniezno – Jeremias Gniezno                                               

18:00     PTR Partner BHP Kłecko – Siadak Docieplenia Gniezno                           

18:40     El-Gład Elektroinstalacje Gniezno – Castorama Gniezno                              

19:20     Tornado MJ-SPORT Gniezno – Fin-Bud Ann Just Gniezno                          

XIV KOLEJKA /niedziela – 20.01.2019/ 

14:00     Fin-Bud Ann Just Gniezno – El-Gład Elektroinstalacje Gniezno               

14:40     Tornado MJ-SPORT Gniezno – Husaria Auto Format Gniezno                    

15:20     Arkon-Bud Maximus Gniezno – Castorama Gniezno                                    

16:00     Stalmet KS U-20 Gniezno – Sprzedam Opla Gniezno                                 

16:40     PTR Partner BHP Gniezno – Star Wars Gniezno                                        

17:20     Jeremias Gniezno – Siadak Docieplenia Gniezno                                         

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *