NEWS PIŁKA RĘCZNA TOP NEWS

J. Sawicka: “Wydaje mi się, że ten zespół może grać na superligowych parkietach”

MKS PR URBIS Gniezno zgarnął dwie statuetki podczas Gali Gnieźnieńskiego Sportu 2018. Czwarte miejsce w kategorii Sportowiec Roku 2018 zajęła Lidia Kobyłecka, natomiast siódma lokata przypadła Joannie Sawickiej. Obie zawodniczki nie kryły radości z uzyskanych wyróżnień. 

Dziękuję bardzo za wyróżnienie. To jest kolejny wspaniały sukces – wydaje mi się, że nie tylko mój, ale także całej drużyny, w tym trenerów i osób, które na co dzień wykonują ogromną pracę, by ten klub cały czas się rozwijał i szedł do przodu. Wydaje mi się, że wspólnie zrobiłyśmy bardzo duże postępy i wydaje mi się również, że ten zespół może grać na superligowych parkietach, czego sobie, trenerom, dziewczynom i wszystkim działaczom życzę z całego serca – powiedziała Joanna Sawicka.

Czwarta lokata to bez wątpienia spore osiągnięcie dla bramkarki Lidii Kobyłeckiej. – To dla mnie bardzo ogromne wyróżnienie. W szczególności chciałabym podziękować trenerom i zawodniczkom z drużyny, bez których tak naprawdę bym się tutaj nie znalazła. Dziękuję także działaczom, którzy wspierają nas i dzięki nim możemy się rozwijać oraz rodzinie i najbliższym. Dziękuję także kibicom – oni zawsze podczas meczów rozgrzewają nasze serca do walki – mówiła podczas odbierania nagrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *