BIEGI NEWS

Kibicujmy, a nie przeszkadzajmy w czasie IV Biegu Niepodległości

W niedzielę, 11 listopada odbędzie się w Gnieźnie IV edycja Biegu Niepodległości. Organizatorzy zwrócili się z apelem, by przyjść i dopingować uczestników, ale też maksymalnie ułatwić przeprowadzenie imprezy, nie parkując pojazdów i nie chodząc na wyznaczonych odcinkach.

Bieg o długości 10km będzie miał miejsce na ulicach Pierwszej Stolicy: Chrobrego, Konikowo, Reymonta, Mieszka I, Dąbrówki i Rynek. To miejsca gdzie będzie można zobaczyć rywalizujące osoby i tam też będzie można aktywnie je dopingować. Te arterie będą też zamknięte dla ruchu samochodowego od godz. 10.50 do 13.00, a nieprzejezdne będą ulice krzyżujące się z trasą biegu. 

Zwracamy się z prośbą, o nie poruszanie się w tym czasie samochodami i innymi pojazdami w rejonie wskazanym na załączonej mapce. Oczywiście będą wyznaczone objazdy. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo czas, by wyjść z domów i dopingować biegaczy – apelują organizatorzy imprezy.

Start biegu odbędzie się tuż po odśpiewaniu hymnu państwowego o 11.11 na płycie Rynku. Dekoracja zwycięzców odbędzie się o 13.00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *