SPORTY WALKI TOP NEWS

Mamy oficjalne wyniki mistrzostw Polski BJJ. Jak poszło gnieźnianom?

W miniony weekend w hali widowiskowo-sportowej imienia Mieczysława Łopatki w Gnieźnie odbywały się XIV Mistrzostwa Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Do naszego miasta przyjechali najlepsi zawodnicy z całego kraju. Kto zwyciężał w poszczególnych kategoriach? Zachęcamy do zapoznania się z wynikami.
Warto nadmienić, że na podium stanęło w sumie jedenastu reprezentantów Gniezna.

OFICJALNE WYNIKI – XIV MISTRZOSTW POLSKI BJJ 2018 W GNIEŹNIE:

master; brązowe/czarne; open 2018-11-04 16:34:14
# Imię i nazwisko Klub
1 Grzegorz Kloc Berserker`s Team / Szczecin
2 Maciej Kałuszewski Berserker`s Team / Szczecin
3 Michał Kaużyński Copacabana / Łódź
3 Artur Szymański Invictus / Leszno
master; biały/nieb./purp.; open 2018-11-03 19:57:47
# Imię i nazwisko Klub
1 Miłosz Borowski Invictus / Invictus Oborniki Śląskie
2 Piotr Krygier Kaban TEAM / Poznań
3 Marcin Szymanowski Barracuda BJJ / Poznań
3 Marcin Tomyslak Gracie Barra Team Draculino / Poznań
kobiety; purpurowy/brązowy/czarny; open 2018-11-04 16:11:36
# Imię i nazwisko Klub
1 Marta Szarecka Copacabana / Warszawa
2 Klaudia Mitko Checkmat / Poznań
3 Weronika Rot Gold Team Polska / Valiant Gold Team Stargard
kobiety; biały/niebieski; open 2018-11-03 20:00:20
# Imię i nazwisko Klub
1 Laura Sieradzan Hulk Team Police / Hulk Team Police
2 Joanna Zabulewicz Złomiarz Team / Gdańsk
3 Agnieszka Stangrecka Copacabana / Bydgoszz
3 Katarzyna Pieńkowska Copacabana / Warszawa
adult; czarny; -64 kg 2018-11-03 09:42:41
# Imię i nazwisko Klub
1 Tomasz Smierzchalski Zenith BJJ / Poznań
2 Jan Wallus Gameness Team / Poznan
adult; czarny; -70 kg 2018-11-03 11:10:19
# Imię i nazwisko Klub
1 Maciej Polok Gracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
2 Krzysztof Flak Akademia Fenix / Kraków
3 Marcin Ciszek Rio Grappling / Częstochowa
3 Aleksander Jabłoński Gold Team Polska / Piła
adult; czarny; -76 kg 2018-11-03 11:26:22
# Imię i nazwisko Klub
1 Daniel Wrześniewski Złomiarz Team / Złomiarz Team Gdańsk
2 Rafał Farjaszewski Ronin Gold Team Koszalin / Koszalin
3 Alex Koch Unia Jiu Jitsu / POLSKA
3 Cezary Stefańczuk Copacabana / Warszawa
adult; czarny; -82.3 kg 2018-11-03 12:28:11
# Imię i nazwisko Klub
1 Maciej Kozak Akademia Fenix / Kraków
2 Krzysztof Michalak Zenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia
3 Grzegorz Kloc Berserker`s Team / Szczecin
3 Robert Henek Academia Gorila / Rybnik
adult; czarny; -88.3 kg 2018-11-03 14:02:51
# Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Fręchowicz Berserker`s Team / Warszawa
2 Karol Dzieniszewski Berserker`s Team / Szczecin
3 Maciej Kałuszewski Berserker`s Team / Szczecin
3 Paweł Nędzi Berserker`s Team / Szczecin
adult; czarny; -94.3 kg 2018-11-03 14:12:04
# Imię i nazwisko Klub
1 Adam Wardziński Checkmat / Poznań
2 Kamil Czochra Rio Grappling / Stronghold Zamość
3 Piotr Bagiński Berserker`s Team / Szczecin
adult; czarny; -100.5 kg 2018-11-03 16:42:07
# Imię i nazwisko Klub
1 Łukasz Michalec Zenith BJJ / Piranha Gdynia
2 Tomasz Pacześny Gracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
3 Jakub Mroczkowski Copacabana / Kuźnia Łódź
3 Jarosław Rataj Academia Gorila / Ruda Śląska
adult; czarny; +100.5 kg 2018-11-03 16:55:21
# Imię i nazwisko Klub
1 Kornel Chabowski Berserker`s Team / Stargard
2 Paweł Jeziółkowski Checkmat / Poznań
3 Patryk Wysocki Checkmat / Poznań
3 Kornel Zapadka Berserker`s Team / Kołobrzeg
adult; brązowy; -64 kg 2018-11-03 10:03:17
# Imię i nazwisko Klub
1 Tomasz Rytel Academia Gorila / Warszawa
2 Mateusz Żeromski Gold Team Polska / Ronin Gold Team Koszalin
3 Kamil Dziadek Copacabana / Kielce
3 Artur Motylski Copacabana / Copacabana Piotrków Trybunalski
adult; brązowy; -70 kg 2018-11-03 11:07:53
# Imię i nazwisko Klub
1 Aleksander Marczewski Zenith BJJ / Gameness Team Poznań
2 Jakub Maszczak Renato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
3 Igor Wojtas Gold Team Polska / Valiant Gold Team
3 Grzegorz Klin Gold Team Polska / Piła
adult; brązowy; -76 kg 2018-11-03 13:04:44
# Imię i nazwisko Klub
1 Paweł Kozłowski Invictus / Alpha Jiu Jitsu Academy
2 Adrian Kozicz Checkmat / Poznań
3 Piotr Majchrzak Ronin Gold Team Koszalin / Koszalin
3 Rafał Balicki Gracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
adult; brązowy; -82.3 kg 2018-11-03 16:22:01
# Imię i nazwisko Klub
1 Oscar Gugała Berserker`s Team / Szczecin
2 Wojciech Kois Gold Team Polska / Strzelec golf team Ostrów Wlkp.
3 Michał Kozakiewicz Berserker`s Team / Warszawa
3 Kamil Kobus Academia Gorila / Warszawa
adult; brązowy; -88.3 kg 2018-11-03 16:26:03
# Imię i nazwisko Klub
1 Karol Kania Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza
2 Kamil Drukała Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza
3 Bartosz Derenowski Checkmat / Checkmat Głogów
3 Adam Niedźwiedź Gold Team Polska / Natal gold team
adult; brązowy; -94.3 kg 2018-11-03 18:42:59
# Imię i nazwisko Klub
1 Bartosz Zawadzki Gracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
2 Paweł Murias Invictus / Zielona Góra
3 Paweł Pukalski-Pukała Boi Team / Strzelin
3 Adam Zyga Copacabana / Warszawa
adult; brązowy; -100.5 kg 2018-11-03 16:08:17
# Imię i nazwisko Klub
1 Andrzej Iwat Złomiarz Team / Gdańsk
2 Damian Adamowicz Berserker`s Team / Szczecin
3 Adam Florek Forca Brava Gold Team / Opole
adult; brązowy; +100.5 kg 2018-11-03 17:49:10
# Imię i nazwisko Klub
1 Artur Pujszo Copacabana / Bydgoszcz
2 Maciej Ptaszek Copacabana / Łódź Kauża Team
3 Michał Piwowarski Berserker`s Team / Szczecin
3 Krzysztof Zagrajek Copacabana / Warszawa
adult; purpurowy; -64 kg 2018-11-03 16:37:14
# Imię i nazwisko Klub
1 Tomasz Paczka BJJ Factory Gliwice / Gliwice
2 Paweł Wadas WroxGym / Wrocław
3 Kamil Hornowski Academia Gorila / Warszawa
3 Mateusz Hałas Berserker`s Team / Olsztyn
adult; purpurowy; -70 kg 2018-11-03 17:35:07
# Imię i nazwisko Klub
1 Dominik Mazur Hulk Team Police / Hulk Team Police
2 Łukasz Karpała BJJ Factory Gliwice / Gliwice
3 Jakub Rubaj Copacabana / Lublin
3 Mateusz Bienioszek Gracie Barra Team Draculino / Żory
adult; purpurowy; -76 kg 2018-11-03 14:24:46
# Imię i nazwisko Klub
1 Adam Rybczyński United Gym-Copacabana / United Gym-Copacabana
2 Jakub Wikłacz Zenith BJJ / Olsztyn
3 Mikolaj Bajserowicz WroxGym / WroxGym Wroclaw
3 Dawid Jankowski Pretorian Koźmin Wielkopolski / Koźmin Wlkp.
adult; purpurowy; -82.3 kg 2018-11-03 12:56:44
# Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Najdek Checkmat / Poznań
2 Krzysztof Kubit Grappling Kraków / Kraków
3 Marek Suśniak Checkmat / Poznań
3 Patryk Ogonowski Gold Team Polska / Kuźnia Raciborska
adult; purpurowy; -88.3 kg 2018-11-03 16:19:53
# Imię i nazwisko Klub
1 Mateusz Flaga Akademia Fenix / Rzeszow
2 Daniel Karaczun Berserker`s Team / Szczecin
3 Sebastian Kołacha United Gym-Copacabana / United Gym-Copacabana
3 Maks Tomaszewski Berserker`s Team / Warszawa
adult; purpurowy; -94.3 kg 2018-11-03 17:31:56
# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Mencel Invictus / Zielona Góra
2 Dawid Barczak Barracuda BJJ / Poznań
3 Filip Ostrowski Unity Team / Unity Team
3 Oliwier Szczygieł Academia Gorila / rybnik
adult; purpurowy; -100.5 kg 2018-11-03 18:01:34
# Imię i nazwisko Klub
1 Mikołaj Mazur Akademia Fenix / Kraków
2 Przemysław Kurpisz Checkmat / Poznań
3 Robert Jabłoniowski Zenith BJJ / Poznań
3 Michał Paczkowski Berserker`s Team / Olsztyn
adult; purpurowy; +100.5 kg 2018-11-03 18:05:39
# Imię i nazwisko Klub
1 Bartłomiej Maciążek Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza
2 Romuald Łysiak Unity Team / Unity Team
3 Bartłomiej Dróbka Checkmat / Poznań
3 Jarosław Bilewicz Serpentes / Słupsk
adult; niebieski; -57.5 kg 2018-11-04 09:42:24
# Imię i nazwisko Klub
1 Krzysztof Buriak BJJ Panther / Nowogard
2 Paweł Grobelny Copacabana / Bydgoszcz
3 Jan Kempisty Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Urban Jiu Jitsu Białystok
adult; niebieski; -64 kg 2018-11-04 11:45:42
# Imię i nazwisko Klub
1 Jerzy Izdebski Złomiarz Team / Gdańsk
2 Patryk Górny Frontline Academy Poland / Polska
3 Shamad Erzanukaev Copacabana / Warszawa
3 Sebastian Dąbrowski Copacabana / Bydgoszcz
adult; niebieski; -70 kg 2018-11-04 11:59:03
# Imię i nazwisko Klub
1 Mateusz Binięda Berserker`s Team / Szczecin
2 Piotr Szymroszczyk Academia Gorila / Ruda slaska
3 Szymon Jęśko-Białek Gold Team Polska / Piła
3 Marcin Kurpisz Checkmat / Poznań
adult; niebieski; -76 kg 2018-11-04 13:37:35
# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Soszyński Złomiarz Team / Gdańsk
2 Kacper Labuda Złomiarz Team / Gdańsk
3 Patryk Duński Zenith BJJ / Iława
3 Grzegorz Dokowicz Checkmat / Poznań
adult; niebieski; -82.3 kg 2018-11-04 15:31:14
# Imię i nazwisko Klub
1 Krzysztof Ostrowski Złomiarz Team / Gdańsk
2 Marcin Karpiesiuk Academia Gorila / Warszawa
3 Adrian Wachowiak Gold Team Polska / Poznańska Akdaemia Linke Gold Team
3 Patryk Nowak Checkmat / Poznań
adult; niebieski; -88.3 kg 2018-11-04 16:08:21
# Imię i nazwisko Klub
1 Krzysztof Kobos Team Sukata / Mielec
2 Bartosz Barteczko Academia Gorila / Rybnik
3 Jakub Żeromiński Gracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
3 Kamil Teofilak Berserker`s Team / Warszawa
adult; niebieski; -94.3 kg 2018-11-04 13:43:49
# Imię i nazwisko Klub
1 Patryk Smoszna Akademia Fenix / Akademia fenix kraków
2 Piotr Szaluś Berserker`s Team / Szczecin
3 Norbert Nentwich WroxGym / Wrocław
3 Bartosz Kaca Zenith BJJ / Olsztyn
adult; niebieski; -100.5 kg 2018-11-04 15:25:54
# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Chałaśkiewicz Gracie Barra Team Draculino / Pabianice
2 Piotr Iliaszewicz Berserker`s Team / Szczecin
3 Patryk Wawrzynowicz Gracie Barra Team Draculino / Poznań
3 Dawid Kopka Berserker`s Team / Jelenia Góra
adult; niebieski; +100.5 kg 2018-11-04 14:13:32
# Imię i nazwisko Klub
1 Wojciech Wiśniowski Akademia Fenix / Kraków
2 Daniel Błażusiak Berserker`s Team / Szczecin Prawobrzeże
3 Łukasz Elbruda Katana / Szczytno
3 Michał Schaefer Berserker`s Team / Berserkers Team Wielkopolska
adult; niebieski; open 2018-11-04 17:27:31
# Imię i nazwisko Klub
1 Patryk Smoszna Akademia Fenix / Akademia fenix kraków
2 Sebastian Bartoszewski Berserker`s Team / Szczecin
3 Krzysztof Kobos Team Sukata / Mielec
3 Marcin Soszyński Złomiarz Team / Gdańsk
adult; biały; -76 kg 2018-11-04 12:37:35
# Imię i nazwisko Klub
1 Mateusz Jarosławski Rio Grappling / Rio Grappling club Oława
2 Dawin Kwaśny Rio Grappling / Zielona góra
3 Tomasz Bywalec BJJ Academy Zgorzelec / Zgorzelec
3 Radosław Chmura Next Level BJJ / Wrocław
adult; biały; -82.3 kg 2018-11-04 15:19:09
# Imię i nazwisko Klub
1 Szymon Zawistowski Berserker`s Team / Warszawa
2 Michał Żmudż Berserker`s Team / Kołobrzeg
3 Michał Rogula Copacabana / Kielce
3 Karol Domański Copacabana / Lublin
adult; biały; -88.3 kg 2018-11-04 16:02:18
# Imię i nazwisko Klub
1 Łukasz Wichowski Złomiarz Team / Gdańsk
2 Dawid Łyk Copacabana / Bydgoszcz
3 Emil Hałuszka Berserker`s Team / Checkmat Poznan
3 Paweł Porzuczek Academia Gorila / Ruda Śląska
adult; biały; -94.3 kg 2018-11-04 12:16:37
# Imię i nazwisko Klub
1 Krzysztof Łuksza Checkmat / Checkmat Poznań
2 Przemysław Adamiec Academia Gorila / Rybnik
3 Michał Kowalec Academia Gorila / Żyrardów
3 Mateusz Uchacz Copacabana / Warszawa
adult; biały; -100.5 kg 2018-11-04 12:41:34
# Imię i nazwisko Klub
1 Paweł Maślany Berserker`s Team / Kołobrzeg
2 Arkadiusz Żywalewski Katana / Szczytno
3 Dominik Sidyk Gracie Barra Team Draculino / Łódź octopus
3 Przemysław Świech Berserker`s Team / Szczecin Prawobrzeże
adult; biały; +100.5 kg 2018-11-04 12:49:07
# Imię i nazwisko Klub
1 Łukasz Burliński Checkmat / Poznań
2 Krzysztof Piechalak Gold Team Polska / Ozaru Gold Team Września
3 Jarosław Hardej Berserker`s Team / Szczecin Prawobrzeże
3 Łukasz Rogo Academia Gorila / Warszawa
adult; biały; open 2018-11-04 16:35:10
# Imię i nazwisko Klub
1 Paweł Maślany Berserker`s Team / Kołobrzeg
2 Mateusz Klejdysz Invictus / Zielona Góra
3 Janusz Szulewski Berserker`s Team / Warszawa
3 Grzesiu Pralicz Berserker`s Team / Szczecin
master 1; brązowe/czarne; -70 kg 2018-11-04 09:18:26
# Imię i nazwisko Klub
1 Tomasz Rytel Academia Gorila / Warszawa
2 Marcin Ciszek Rio Grappling / Częstochowa
master 1; brązowe/czarne; -76 kg 2018-11-04 10:24:35
# Imię i nazwisko Klub
1 Daniel Wrześniewski Złomiarz Team / Złomiarz Team Gdańsk
2 Marcin Nasher Barracuda BJJ / Poznań
3 Michał Kaużyński Copacabana / Łódź
3 Aleksander Jabłoński Gold Team Polska / Piła
master 1; brązowe/czarne; -82.3 kg 2018-11-04 11:16:21
# Imię i nazwisko Klub
1 Grzegorz Kloc Berserker`s Team / Szczecin
2 Kamil Maślij Berserker`s Team / Szczecin
3 Tomasz Kaźmierczak Berserker`s Team / Łódź
3 Michał Kamiński Gold Team Polska / Szczecin
master 1; brązowe/czarne; -88.3 kg 2018-11-04 12:05:55
# Imię i nazwisko Klub
1 Maciej Kałuszewski Berserker`s Team / Szczecin
2 Paweł Bańczyk BJJ Factory Gliwice / Gliwice
3 Bartosz Derenowski Checkmat / Checkmat Głogów
3 Michał Kujawa Checkmat / Poznań
master 1; brązowe/czarne; -94.3 kg 2018-11-04 12:19:01
# Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Bagiński Berserker`s Team / Szczecin
2 Artur Wasilewski Zenith BJJ / Olsztyn
3 Michal Łapka Carlson Gracie Poland / Carlson Gracie Poland
3 Kamil Dudek Berserker`s Team / Stargard
master 1; brązowe/czarne; +100.5 kg 2018-11-04 13:00:20
# Imię i nazwisko Klub
1 Paweł Jeziółkowski Checkmat / Poznań
2 Robert Izydorek Zenith BJJ / GNIEZNO
3 Kornel Chabowski Berserker`s Team / Stargard
master 1; purpurowy; -70 kg 2018-11-03 11:44:44
# Imię i nazwisko Klub
1 Rafał Majewski Academia Gorila / Ruda Śląska
2 Jakub Filipiak Gracie Barra Team Draculino / Octopus
master 1; purpurowy; -76 kg 2018-11-03 12:28:38
# Imię i nazwisko Klub
1 Michał Kędzia Copacabana / Łódź
2 Sławomir Szymkowiak Barracuda BJJ / Poznań
3 Kamil Rzepka SHOOTERS TEAM / Turek
master 1; purpurowy; -82.3 kg 2018-11-03 14:30:10
# Imię i nazwisko Klub
1 Miłosz Borowski Invictus / Invictus Oborniki Śląskie
2 Paweł Ilczyszyn Checkmat / Poznań
3 Marek Sauć Academia Gorila / Rybnik
3 Dawid Tarasiewicz Zenith BJJ / Iława
master 1; purpurowy; -88.3 kg 2018-11-03 16:01:31
# Imię i nazwisko Klub
1 Rafał Szejna Zenith BJJ / Olsztyn
2 Bartłomiej Ratka Złomiarz Team / Gdańk
3 Karol Słowik Renato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
3 Kamil Birgiel Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
master 1; purpurowy; -94.3 kg 2018-11-03 15:40:41
# Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Krygier Kaban TEAM / Poznań
2 Marek Medynski Unia Jiu Jitsu / POLSKA
3 Krzysztof Papis Copacabana / Warszawa
3 Piotr Lasocki Academia Gorila / Warszawa
master 1; purpurowy; -100.5 kg 2018-11-03 14:47:45
# Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Kurowski Berserker`s Team / Warszawa
2 Robert Jabłoniowski Zenith BJJ / X-Team
master 1; purpurowy; +100.5 kg 2018-11-03 15:45:25
# Imię i nazwisko Klub
1 Bartłomiej Maciążek Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza
2 Artur Klecha Gracie Barra Preston / Preston
3 Tomasz Bogucki Zenith BJJ / Walka Gniezno
3 Romuald Łysiak Unity Team / Unity Team
master 1; niebieski; -70 kg 2018-11-03 10:34:21
# Imię i nazwisko Klub
1 Adam Taracha Copacabana / Poznań
2 Kamil Wygrala Unia Jiu Jitsu / POLSKA
master 1; niebieski; -76 kg 2018-11-03 12:36:00
# Imię i nazwisko Klub
1 Bartosz Skonieczny Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
2 Piotr Marczuk Rio Grappling / Oława
3 Kamil Frej Ikizama Bjj / Radzionków
3 Zbigniew Pentlinowski Gold Team Polska / Energy Gold Team
master 1; niebieski; -82.3 kg 2018-11-03 13:19:43
# Imię i nazwisko Klub
1 Rafał Komorowski Berserker`s Team / Warszawa
2 Filip Fliegner Zenith BJJ / Poznan
3 Tomasz Świstak Unity Team / Unity Team
3 Maciej Sztyk Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
master 1; niebieski; -88.3 kg 2018-11-03 14:35:23
# Imię i nazwisko Klub
1 Bartosz Pustkowski Złomiarz Team / Gdańsk
2 Marcin Ochoński Berserker`s Team / Jelenia Góra
3 Paweł Gredys Rio Grappling / OŁAWA
3 Juliusz Buszta Berserker`s Team / Warszawa
master 1; niebieski; -94.3 kg 2018-11-03 15:12:49
# Imię i nazwisko Klub
1 Krzysztof Senejko Berserker`s Team / Szczecin
2 Piotr Szaluś Berserker`s Team / Szczecin
3 Jakub Faron Gold Team Polska / Natal Gold Katowice
3 Piotr Drozdowski Academia Gorila / Żyrardów
master 1; niebieski; -100.5 kg 2018-11-03 16:06:33
# Imię i nazwisko Klub
1 Radek Gil BJJ Factory Gliwice / Gliwice
2 Jakub Budak BJJ Factory Gliwice / Gracie Barra Polok Team
master 1; niebieski; +100.5 kg 2018-11-03 15:59:43
# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Sianos Berserker`s Team / Kołobrzeg
2 Mateusz Gamdzyk Academia Gorila / Ostrów Mazowiecka
3 Damian Jakowski Złomiarz Team / Gdańsk
3 Jakub Ratka Złomiarz Team / Gdańk
master 1; biały; -70 kg 2018-11-03 12:23:51
# Imię i nazwisko Klub
1 Arkadiusz Kitowski Gracie Barra Team Draculino / Poznań
2 Krzysztof Dombrowski Kosen Judo / Poznań
3 Jarosław Krukowski Berserker`s Team / Berserkers Team Wielkopolska
master 1; biały; -76 kg 2018-11-03 13:20:52
# Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Gąsiorek Copacabana / Kielce
2 Łukasz Klimkiewicz Academia Gorila / Żyrardów
3 Adam Sobala Copacabana / Piotrków Tryb.
3 Tomasz Konieczek Złomiarz Team / Gdańsk
master 1; biały; -82.3 kg 2018-11-03 13:26:59
# Imię i nazwisko Klub
1 Łukasz Lulek Zenith BJJ / Gdynia
2 Marek Hoffmann ANKOS MMA / Poznań
3 Artur Czarnul Berserker`s Team / Szczecin
3 Grzegorz Bizon Zenith BJJ / Olsztyn
master 1; biały; -88.3 kg 2018-11-03 13:42:29
# Imię i nazwisko Klub
1 Damian Kwaśniewski Zenith BJJ / Gniezno
2 Tomasz Jasiński Berserker`s Team / Szczecin Prawobrzeże
3 Bartosz Rura Gold Team Polska / Energy Gold Team
3 Grzegorz Gradzewicz Copacabana / Bydgoszcz
master 1; biały; -94.3 kg 2018-11-03 13:50:35
# Imię i nazwisko Klub
1 Szymon Uzar Berserker`s Team / Olsztyn
2 Sebastian Kwiatkowski Berserker`s Team / Szczecin
3 Michał Kowalec Academia Gorila / Żyrardów
master 1; biały; -100.5 kg 2018-11-03 14:37:22
# Imię i nazwisko Klub
1 Paweł Hoffmann Zenith BJJ / Poznań
2 Przemysław Tytuła Gold Team Polska / Piła
3 Marcin Jasoń Gold Team Polska / Piła
master 1; biały; +100.5 kg 2018-11-03 14:52:33
# Imię i nazwisko Klub
1 Aleksander Kulej Next Level BJJ / Opole
2 Marek Sieczka Gold Team Polska / Energy Gold Team
3 Damian Nawrotek Copacabana / Konin
3 Tomasz Kapuściński Berserker`s Team / Szczecin
master 2; brązowe/czarne; -70 kg 2018-11-04 14:13:39
# Imię i nazwisko Klub
1 Adam Górny Złomiarz Team / Gdansk
2 Jerzy Toeplitz Berserker`s Team / Warszawa
3 Jaroslaw Możdżeń Ronin Gold Team Koszalin / Koszalin
3 Mariusz Ilin Berserker`s Team / Kołobrzeg
master 2; brązowe/czarne; -76 kg 2018-11-04 13:43:30
# Imię i nazwisko Klub
1 Jędrzej Kubski Gameness Team / Poznań
2 Marcin Tobera Copacabana / Kielce
3 Robert Zajkowski Zenith BJJ / Gniezno
3 Jakub Tomczak Zenith BJJ / X-Team Poznań
master 2; brązowe/czarne; -82.3 kg 2018-11-04 14:52:01
# Imię i nazwisko Klub
1 Ireneusz Mila SHOOTERS TEAM / Lądek
2 Dariusz Długołęcki Berserker`s Team / Szczecin
3 Michał Dekowski Copacabana / Świecie
3 Wojciech Wąsacz Legion Team Tarnów / Tarnów
master 2; brązowe/czarne; -88.3 kg 2018-11-04 13:08:37
# Imię i nazwisko Klub
1 Dominik Małkowski Exilados Koszalin / Koszalin
2 Tomasz Paszek Academia Gorila / Ruda Śląska
3 Łukasz Zawada Rio Grappling / Wrocław
3 Radosław Senger Zenith BJJ / Gniezno
master 2; brązowe/czarne; -94.3 kg 2018-11-04 13:36:47
# Imię i nazwisko Klub
1 Andrzej Migaj Frontline Academy Poland / Polska
2 Robert Zyffert Berserker`s Team / Berserkers Team Wielkopolska
3 Jędrzej Staniszkis Copacabana / Warszawa
3 Krzysztof Żabczyński Gold Team Polska / Szczecin
master 2; brązowe/czarne; -100.5 kg 2018-11-04 14:03:14
# Imię i nazwisko Klub
1 Artur Krerowicz Berserker`s Team / Kołobrzeg
2 Jarosław Rataj Academia Gorila / Ruda Śląska
3 Sebastian Pacanowski Zenith BJJ / Gniezno
master 2; brązowe/czarne; +100.5 kg 2018-11-04 14:20:38
# Imię i nazwisko Klub
1 Kornel Zapadka Berserker`s Team / Kołobrzeg
2 Dominik Kaszubowski Gracie Barra Team Draculino / Poznań
3 Grzegorz Jabłoński Rio Grappling / Rio Grappling club Bushido Jaworzno
3 Marcin Frankiewicz Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
master 2; purpurowy; -70 kg 2018-11-03 16:25:16
# Imię i nazwisko Klub
1 Paweł Cieślak BJJ Factory Gliwice / Gliwice
2 Paweł Steczkowski Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / warszawa
3 Mieczysław Jędrzejczak Berserker`s Team / Berserkers Team Wielkopolska
master 2; purpurowy; -76 kg 2018-11-03 16:40:14
# Imię i nazwisko Klub
1 Łukasz Urbański Invictus / Oborniki Śląskie
2 Andrzej Banach Gracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
3 Bart0łómiej Bień Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza
3 Bogdan Wróblewski Husaria / Mława
master 2; purpurowy; -82.3 kg 2018-11-03 16:54:37
# Imię i nazwisko Klub
1 Lech Szcześniak Renato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
2 Norbert Maćkowiak Gracie Barra Team Draculino / Poznań
3 Władysław Górny Frontline Academy Poland / Polska
master 2; purpurowy; -88.3 kg 2018-11-03 17:47:56
# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Stołecki Copacabana / Poznań
2 Michał Marciniak Berserker`s Team / Berserkers Team Wielkopolska
3 Rafał Pacanowski Zenith BJJ / Walka Gniezno
3 Grzegorz Janiak Gold Team Polska / Strzelec Gold Team Ostrów Wielkopolski
master 2; purpurowy; -94.3 kg 2018-11-03 18:00:32
# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Tomyslak Gracie Barra Team Draculino / Poznań
2 Wojciech Korzemiacki Gold Team Polska / Energy Gold Team
3 Jacek Pasternak Academia Gorila / Rybnik
3 Łukasz Zalewski Copacabana / warszawa
master 2; purpurowy; -100.5 kg 2018-11-03 18:15:35
# Imię i nazwisko Klub
1 Paweł Kempa Barracuda BJJ / Poznań
2 Artur Kęska Serpentes / Słupsk
3 Marcin Mrugalski Berserker`s Team / Berserkers Team Wielkopolska
3 Marcin Pawlak Gracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
master 2; purpurowy; +100.5 kg 2018-11-03 18:48:46
# Imię i nazwisko Klub
1 Mirosław Wolszczak WroxGym / Wrocław
2 Jakub Tabrowski Zenith BJJ / Walka Gniezno
3 Marcin Szymanowski Barracuda BJJ / Poznań
3 Sebastian Kurowski Ipanema / Piaseczno
master 2; niebieski; -70 kg 2018-11-03 16:38:17
# Imię i nazwisko Klub
1 Tomasz Świderski Frontline academy / Bergen
2 Roman Matysiak Gold Team Polska / Energy Gold Team
3 Marcin Paszko Berserker`s Team / Warszawa
3 Szymon Wieczorek Gold Team Polska / Energy Gold Team
master 2; niebieski; -76 kg 2018-11-03 17:38:57
# Imię i nazwisko Klub
1 Paweł Noga Berserker`s Team / Warszawa
2 Andrzej Dębski WroxGym / Wrocław
3 Piotr Gradek Rio Grappling / Wrocław
3 Krzysztof Kadaj Zenith BJJ / Olsztyn
master 2; niebieski; -82.3 kg 2018-11-03 17:47:27
# Imię i nazwisko Klub
1 Krzysztof Witek Rio Grappling / Oława
2 Wawrzyniec Chmiel Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3 Aleksander Stanko Pretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
3 Marcin Olejarz Ipanema / Piaseczno
master 2; niebieski; -88.3 kg 2018-11-03 17:53:52
# Imię i nazwisko Klub
1 Grzegorz Żytkiewicz Kaiser Sport / Olsztyn
2 Krzysztof Kamrowski Gold Team Polska / Gryfino
3 Jacek Kurdynowski Hulk Team Police / Hulk Team Police
3 Wojciech Piwar Złomiarz Team / Gdańsk
master 2; niebieski; -94.3 kg 2018-11-03 18:43:09
# Imię i nazwisko Klub
1 Kamil Mroziński Pretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
2 Tomasz Indyk Team Sukata Poland / MIELEC
3 Michał Sochoń Zenith BJJ / Skórzewo
master 2; niebieski; -100.5 kg 2018-11-03 18:51:04
# Imię i nazwisko Klub
1 Jarosław Walczak Zenith BJJ / X-Team
2 Sebastian Bartoszewski Berserker`s Team / Szczecin
3 Paweł Sakowicz Invictus / Leszno
master 2; niebieski; +100.5 kg 2018-11-03 18:56:13
# Imię i nazwisko Klub
1 Marek Filip Academia Gorila / Ruda Śląska
2 Tomasz Jabłonowski Academia Gorila / Płock
3 Janusz Kryszak Checkmat / Checkmat Poznań
3 Arkadiusz Prałat Zenith BJJ / Gniezno
master 2; biały; -70 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Arkadiusz Ilin Berserker`s Team / Kołobrzeg
master 2; biały; -76 kg 2018-11-03 15:29:13
# Imię i nazwisko Klub
1 Damian Gołąbek Zenith BJJ / KSW DE LA RIVA
2 Ziemowit Przybyłek Next Level BJJ / Opole
3 Dariusz Hoffmann Barracuda BJJ / Rokietnica
3 Piotr Pawlowski Unia Jiu Jitsu / POLSKA
master 2; biały; -82.3 kg 2018-11-03 17:03:04
# Imię i nazwisko Klub
1 Tomasz Włoch Centrum Sztuk Walki Chojnice / Chojnice
2 Mateusz Pałys Gold Team Polska / Piła
3 Janusz Strąk Renato Tavares Poland / Szopandjitsu Słupsk
3 Piotr Jeleniewicz Classic Bjj Academy Płock / Classic BJJ Academy Płock
master 2; biały; -88.3 kg 2018-11-03 17:32:07
# Imię i nazwisko Klub
12 Arkadiusz  ŚcięgoszŁukasz Wichowski Academia Gorila SkierniewiceZłomiarz Team / Gdańsk
3 Marcin Silwonik Copacabana / Białystok
3 Arkadiusz Gruszczyński Gracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
master 2; biały; -94.3 kg 2018-11-03 18:30:12
# Imię i nazwisko Klub
1 Adam Witkowski Berserker`s Team / Olsztyn
2 Sławomir Komsta Gold Team Polska / Energy Gold Team
3 Marcin Kaczmarek Berserker`s Team / Kołobrzeg
3 Mirosław Grycuk Zenith BJJ / Olsztyn
master 2; biały; -100.5 kg 2018-11-03 18:37:45
# Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Bednarczyk Berserker`s Team / Kołobrzeg
2 Patryk Pakuła Berserker`s Team / Szczecin
3 Radosław Świerk Zenith BJJ / Olsztyn
3 Damian Rusiecki Zenith BJJ / Gniezno
kobiety; purpurowy; -53.5 kg 2018-11-04 09:37:29
# Imię i nazwisko Klub
1 Anna Augustyn-Mitkowska Grappling Kraków / Kraków
2 Karolina Pych Berserker`s Team / WARSZAWA
3 Martyna Iwat Złomiarz Team / Gdańsk
3 Gabriela Kędziora BJJ Panther / Nowogard
kobiety; purpurowy; -58.5 kg 2018-11-04 10:28:53
# Imię i nazwisko Klub
1 Karolina Chłobuszewska Academia Gorila / Rybnik
2 Joanna Opryszko Gold Team Polska / Szczecin
3 Weronika Nitecka Zenith BJJ / Gameness Team Poznań
kobiety; purpurowy; -64 kg 2018-11-04 10:19:43
# Imię i nazwisko Klub
1 Klaudia Mitko Checkmat / Poznań
2 Sonia Lniany BJJ Factory Gliwice / Gliwice
3 Małgorzata Ptaszyńska Copacabana / Warszawa
3 Dagmara Drozd-Piwnicka Frontline academy / Bergen
kobiety; purpurowy; -69 kg 2018-11-04 10:14:51
# Imię i nazwisko Klub
1 Weronika Rot Gold Team Polska / Valiant Gold Team Stargard
2 Nina Wicińska Gold Team Polska / Poznań
kobiety; purpurowy; +79.3 kg 2018-11-04 10:05:18
# Imię i nazwisko Klub
1 Joanna Gabryluk Berserker`s Team / Warszawa
2 Zuzanna Kuniszyk Copacabana / Bydgoszcz
kobiety; niebieski; -48.5 kg 2018-11-03 15:07:47
# Imię i nazwisko Klub
1 Karolina Chojnowska Academia Gorila / Ruda Śląska
2 Karolina Kozioł Team Sukata Poland / Mielec
3 Agnieszka Dębicka Academia Gorila / Warszawa
kobiety; niebieski; -53.5 kg 2018-11-03 15:16:21
# Imię i nazwisko Klub
1 Magdalena Ulikowska Copacabana / Bydgoszcz
2 Joanna Suchorabska Copacabana / Kielce
3 Julia Sowada Berserker`s Team / Warszawa
3 Amelia Kijowska Berserker`s Team / Szczecin
kobiety; niebieski; -58.5 kg 2018-11-03 16:11:08
# Imię i nazwisko Klub
1 Alicja Stypułkowska BJJ Factory Gliwice / Gliwice
2 Małgorzata Biziewska Berserker`s Team / Warszawa
3 Anna Lelito Halny KTFS Grappling Kraków / Nowy Sącz
3 Aleksandra Wojciechowska Academia Gorila / Żyrardów
kobiety; niebieski; -64 kg 2018-11-03 17:35:20
# Imię i nazwisko Klub
1 Mariola Marczewska Zenith BJJ / Poznań
2 Sandra Słowińska Złomiarz Team / Gdańsk
3 Sylwia Wierzbowska Copacabana / Toruń
3 Agnes Wrodarczyk Checkmat / Silverbacks
kobiety; niebieski; -69 kg 2018-11-03 17:43:59
# Imię i nazwisko Klub
1 Aleksandra Warczak Złomiarz Team / Gdańsk
2 Weronika Aldalati LFC Legia Fight Club / Warszawa
3 Małgorzata Wcisło Akademia Fenix / Kraków
kobiety; niebieski; -74 kg 2018-11-03 17:19:39
# Imię i nazwisko Klub
1 Katarzyna Pieńkowska Copacabana / Warszawa
2 Anna Majcher Akademia Fenix / Kraków
3 Greta Wilczek Unia Jiu Jitsu / POLSKA
3 Monika Zandecka Gold Team Polska / Poznań
kobiety; niebieski; -79.3 kg 2018-11-03 17:28:04
# Imię i nazwisko Klub
1 Izabela Stopa Checkmat / Poznań
2 Monika Woźniak Next Level BJJ / Opole
kobiety; niebieski; +79.3 kg 2018-11-03 17:50:54
# Imię i nazwisko Klub
1 Magdalena Zaszczudłowicz Grappling Kraków / Kraków
2 Kinga Wolszczak WroxGym / Wrocław
3 Klaudia Prałat Zenith BJJ / Gniezno
kobiety; purpurowy; -53.5 kg 2018-11-04 09:37:29
# Imię i nazwisko Klub
1 Anna Augustyn-Mitkowska Grappling Kraków / Kraków
2 Karolina Pych Berserker`s Team / WARSZAWA
3 Martyna Iwat Złomiarz Team / Gdańsk
3 Gabriela Kędziora BJJ Panther / Nowogard
kobiety; biały; -48.5 kg 2018-11-03 10:39:09
# Imię i nazwisko Klub
1 Katarzyna Lis Berserker`s Team / Warszawa
2 Alicja Ciszek Rio Grappling / Częstochowa
3 Magdalena Paradowska Copacabana / Copacabana Bydgoszcz
kobiety; biały; -53.5 kg 2018-11-03 11:11:22
# Imię i nazwisko Klub
1 Magdalena Albrecht Copacabana / Lublin
2 Ilona Modrak Aranha / Aranha Belgium
3 Agnieszka Pogoda Team Sukata Poland / Mielec
3 Magdalena Charif Berserker`s Team / Szczecin
kobiety; biały; -58.5 kg 2018-11-03 12:38:56
# Imię i nazwisko Klub
1 Magdalena Pawlukowicz Berserker`s Team / Warszawa
2 Olga Zabulewicz Złomiarz Team / Gdańsk
3 Jagoda Paprzycka Zenith BJJ / Gameness team Poznań
3 Żaneta Nowak Academia Gorila / Rybnik
kobiety; biały; -64 kg 2018-11-03 14:59:59
# Imię i nazwisko Klub
1 Magdalena Przygoda Academia Gorila / Rybnik
2 Aleksandra-Halina Nowak Checkmat / Poznań
3 Barbara Balicka Gold Team Polska / Poznań
3 Alicja Zarychta Berserker`s Team / Szczecin
kobiety; biały; -69 kg 2018-11-03 14:44:49
# Imię i nazwisko Klub
1 Joanna Zabulewicz Złomiarz Team / Gdańsk
2 Katarzyna Dymek Natal Gold Team / Katowice
3 Luiza Betkier Copacabana / Toruń
3 Joanna Białas Copacabana / Bydgoszcz
kobiety; biały; -74 kg 2018-11-03 14:50:18
# Imię i nazwisko Klub
1 Weronika Pieniaszek Złomiarz Team / Gdańsk
2 Katarzyna Mularczyk Berserker`s Team / Szczecin
3 Jessica Dziedzic Katana / Szczytno
kobiety; biały; +79.3 kg 2018-11-03 15:07:06
# Imię i nazwisko Klub
1 Polina Kharlamova Unia Jiu Jitsu / Anakonda Poznan
2 Ilona Rydzewska Academia Gorila / Warszawa
3 Emilia Bugajska Copacabana / Copacabana Bydgoszcz
junior; -58.5 kg 2018-11-03 10:40:34
# Imię i nazwisko Klub
1 Nikodem Bączkowski Berserker`s Team / Szczecin
2 Piotr Magas WroxGym / Wrocław
3 Marcin Jóźwiak UNITED GYM / Aleksandrów Łódzki
3 Jakub Bialowas Unia Jiu Jitsu / POLSKA
junior; -64 kg 2018-11-03 11:17:45
# Imię i nazwisko Klub
1 Markus Ciesielski BJJ Factory Gliwice / Gliwice
2 Alan Wiąk Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3 Dominik Szymanski Unia Jiu Jitsu / POLSKA
3 Adam Kozieł Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
junior; -69 kg 2018-11-03 11:33:56
# Imię i nazwisko Klub
1 Adrian Obłoza WroxGym / Wrocław
2 Michał Drzewiecki Pretorian Gorzów / Gorzów Wlkp
3 Dominik Migaj Frontline Academy Poland / Polska
3 Tomasz Batóg Oga Animal / Feniks Kraków
junior; -74 kg 2018-11-03 11:40:03
# Imię i nazwisko Klub
1 Szymon Jęśko-Białek Gold Team Polska / Piła
2 Damian Rzepecki Copacabana / Piotrków Trybunalski
3 Szymon Karolczyk Zenith BJJ / Gniezno
3 Jakub Łowicki Berserker`s Team / Kołobrzeg
junior; -79.3 kg 2018-11-03 11:36:14
# Imię i nazwisko Klub
1 Igor Brzozowski Hulk Team Police / Hulk Team Police
2 Adam Bugdalski Gracie Barra Team Draculino / Toruń
3 Igor Jankowiak Gold Team Polska / Ostrów Wielkopolski
3 Filip Zawal Szkoła Walki LEO Śrem / Śrem
junior; -84.3 kg 2018-11-03 12:52:42
# Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Osik Checkmat / Poznań
2 Patryk Ogonowski Gold Team Polska / Kuźnia Raciborska
3 Michał Żmudż Berserker`s Team / Kołobrzeg
3 Maksymilian Wojtkowski Gracie Barra Team Draculino / Toruń
junior; -89.3 kg 2018-11-03 11:35:40
# Imię i nazwisko Klub
1 Dariusz Gomuła Zenith BJJ / Virtus Radom
2 Sebastian Chalczyński Berserker`s Team / Łódź
3 Tomasz Milaszewski Invictus / Leszno
junior; +89.3 kg 2018-11-03 12:01:52
# Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Domagała OCTOPUS ŁÓDŹ / Łódź
2 Miłosz Misiak Academia Gorila / Płock
3 Krystian Korzemiacki Gold Team Polska / Energy Gold Team
3 Remigiusz Rembacz Gold Team Polska / Piła
juniorki; -52.5 kg 2018-11-04 10:37:23
# Imię i nazwisko Klub
1 Gabriela Bączkowska Berserker`s Team / Szczecin
2 Katarzyna Lis Berserker`s Team / Warszawa
juniorki; -56.5 kg 2018-11-04 11:33:21
# Imię i nazwisko Klub
1 Alicja Stypułkowska BJJ Factory Gliwice / Gliwice
2 Jagoda Paprzycka Zenith BJJ / Gameness team Poznań
3 Elżbieta Koziczkowska WroxGym / Wrocław
juniorki; -60.5 kg 2018-11-04 11:22:14
# Imię i nazwisko Klub
1 Roksana Kadur Gold Team Polska / Piła
2 Anna Kwiecińska Rio Grappling / Rio Grappling club Bushido Jaworzno
juniorki; -65 kg 2018-11-04 11:59:47
# Imię i nazwisko Klub
1 Helena Wojakowska Gracie Barra Team Draculino / Kołobrzeg
2 Kasia Duda BJJ Panther / Nowogard
3 Zuzanna Łaptuta Hulk Team / Police
3 Dominika Lis Zenith BJJ / Olsztyn
juniorki; -69 kg 2018-11-04 11:44:44
# Imię i nazwisko Klub
1 Laura Sieradzan Hulk Team Police / Hulk Team Police
2 Julia Paździoch Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
juniorki; +69 kg
# Imię i nazwisko Klub
1 Joanna Gabryluk Berserker`s Team / Warszawa
juniorki; open 2018-11-04 16:09:31
# Imię i nazwisko Klub
1 Joanna Gabryluk Berserker`s Team / Warszawa
2 Laura Sieradzan Hulk Team Police / Hulk Team Police
3 Roksana Kadur Gold Team Polska / Piła
3 Zofia Wiącek Copacabana / Bydgoszcz

Źródło: bjjfanatics.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *