NEWS SPORTY WALKI

Gnieźnianin mistrzem Polski w zapasach!

W dniach 2-4 listopada na matach w Janowie Lubelskim odbywały się VII Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach. Ogromny sukces w kategorii do 62 kilogramów odniósł gnieźnian Piotr Chełek.

Zawodnik, który rozpoczynał swoją przygodę z zapasami w gnieźnieńskim Husarzu, a kontynuujący swoja karierę w swarzędzkiej Unii, przeszedł  bez straty punktu przez eliminacje i półfinał.

Finał błyskawicznie rozstrzygnął na swoją korzyść w 33 sekundy przez przewagę techniczną 10:2. Były to jedyne stracone punkty przez tego zawodnika – aktualnego Mistrza Polski Młodzików w zapasach. Jest to ogromny sukces Piotra, którego pierwszym trenerem był Dariusz Szarzyński, a obecnie trenuje pod okiem Piotra Leonarczyka.

Piotr Chełek w niebieskim trykocie – walka finałowa:

Wilk Dominik (RCSZ OLIMPIJCZYK) vs Chełek Piotr (SKS UNIA)

ZAPASY. Mistrzostwa Polski młodzików – Janów Lubelski 2018. Finał o złoto kat. 62kg .Wilk Dominik (RCSZ OLIMPIJCZYK) vs Chełek Piotr (SKS UNIA).Ciągła relacja VIDEO z finałów z 1 maty, dostępna pod linkiem: https://sportzona.pl/app/events/view/wrestling/1872Polski Związek Zapaśniczy Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych RCSZ Olimpijczyk Radom SKS Unia Swarzędz – Zapasy

Opublikowany przez Sport Zona Niedziela, 4 listopada 2018

navigate_before
navigate_next

Materiał nadesłany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *