Stella zwycięska w Skierniewicach

Zwycięstwem hokeistów KS „Stella” Gniezno zakończył się niedzielny mecz w Skierniewicach. Ekipa z naszego miasta pokonała tamtejszą Polonię 3:2. Bramki dla Stelli zdobywali Dawid Naszko, Maksymilian Meler i Rafał Stupczyński.

Początek spotkania nie układał się po myśli gnieźnieńskich hokeistów. Pierwsze dwa trafienia zainkasowali reprezentanci Polonii Skierniewice. Wówczas sygnał dał Dawid Naszko, zdobywając bramkę kontaktową z krótkiego rogu. Gol na 2:1 padł w 32. minucie.

Po trafieniu Naszki gnieźnianie jakby nabrali wiatru w żagle. Z minuty na minutę ich gra wyglądała coraz lepiej, czego efektem było zainkasowanie następnych dwóch bramek – Maksymiliana Melera i Rafała Stupczyńskiego.

Ostatecznie pojedynek w Skierniewicach zakończył się triumfem hokeistów Stelli 3:2.

14 października 2018 | 15:04