FUTSAL NEWS

Będą rozmawiać o nowym sezonie piłki halowej w Trzemesznie

W listopadzie rusza XXII edycja Trzemeszeńskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej AVACO CUP 2018/2019. Organizatorzy właśnie ogłosili termin spotkania organizacyjnego. 

Rywalizacja rozpocznie się w przyszłym miesiącu, jednak wcześniej niezbędne jest spotkanie, w którym ustalone zostaną szczegóły regulaminowe. Zaplanowane je na 10 października w hali OSiR w Trzemesznie o 18.00. Wiadomo, że każda z drużyn chcąc wystartować, będzie musiała wpłacić 700 zł. Inne istotne kwestie to:

Drużyny liczą do 15 zawodników. W drużynie nie mogą grać zawodnicy zrzeszeni (zawodnik niezrzeszony czyli osoba, która od 01.01.2018 r. nie uczestniczyła w rozgrywkach organizowanych przez OZPN lub PZPN  – nie dotyczy zawodników, którzy nie ukończyli 21 lat oraz zawodników, którzy ukończyli 35 lat).  W rozgrywkach  mogą brać udział zawodnicy, którzy ukończyli 15 lat (decyduje data urodzenia).

Organizatorzy nie zapewniają  jakiegokolwiek ubezpieczenia związanego z możliwością wystąpienia choroby, wypadku, odniesienia obrażeń, poniesienia śmierci lub poniesienia jakichkolwiek strat bądź szkód, jakie mogą wystąpić w związku z obecnością i uczestnictwem w lidze. Zaleca się aby uczestnicy ligi ubezpieczyli się we własnym zakresie.

Wpisowe do udziału w lidze wynosi 700,00 zł brutto.

Do końca pierwszej rundy można zgłosić bądź wymienić maksymalnie dwóch zawodników. Każdy nowo zgłoszony zawodnik musi spełnić wszystkie warunki określone w regulaminie TLPNH. Po rozegraniu pierwszego meczu drużyna może zgłosić bądź wymienić maksymalnie dwóch zawodników. Nowych zawodników można zgłaszać najpóźniej 15 minut przed meczem, w którym chce on wystąpić.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: osir-trzemeszno@o2.pl, bądź telefoniczny Edyta Koperska tel. 691 808 908

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *