HOKEJ NEWS

Porażka hokeistów Startu w Toruniu

Nie tak wyobrażali sobie wyjazd do Torunia hokeiści UKH Startu 1954 Gniezno. W sobotę czerwono-czarni przegrali z tamtejszym Pomorzaninem 3:5. Szczególnie słabo gnieźnianie wypadli w premierowej kwarcie, w której stracili aż trzy bramki.

Stracili trzy, a nie zdobyli żadnej. W kolejnych odsłonach sobotniego spotkania było już nieco lepiej. Zarówno w drugiej, jak i trzeciej kwarcie UKH Start 1954 wygrywał 1:0. Decydująca była ostatnia partia tego widowiska, która zakończyła się triumfem Pomorzanina 2:1. Ostatecznie torunianie wygrali z ekipą z naszego miasta 5:3.

Bramki dla Startu zdobywali M. Wejerowski, M. Gromadzki oraz P. Tubacki.

Waleczności, zaangażowania i woli walki na pewno nie można było odmówić naszym zawodnikom. Niestety zawodnicy z Torunia wykorzystali więcej stworzonych sytuacji – czytamy na fanpage’u Startu na Facebooku.

Skład Startu na mecz w Toruniu: Trzaskawka – Zieliński, Brożek, Gromadzki, Damian Szymański – Łukasz Kurowski, Kosicki, Robert Grotowski, Wejerowski, Czaiński – Tubacki, Marcin Grotowski oraz: Aleksy Szymański, Cyprych, Maksymilian Pawlak,  Ciężki, Hubert Grotowski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *