FUTSAL TOP NEWS

KS Gniezno skompletował kadrę!

Wiemy już wszystko o kadrze, jaka w tym sezonie będzie bronić barw KS-u Gniezno. W piątek przedstawiciele klubu zaprezentowali czterech ostatnich zawodników. W gronie tym zabrakło m.in. Mariusza Sawickiego, który w przeszłości notował świetne występy w barwach futsalowego klubu z naszego miasta.

W KS Gniezno zagra natomiast Dariusz Rychłowski. “Rysiu” wspólnie ze wspomnianym Sawickim grał przez jakiś czas w ekstraklasowym Red Devils Chojnice. Rychłowski reprezentował też barwy innego klubu z najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej – FC Toruń. Gnieźnieńskiej publiczności też jest doskonale znany, bo przecież spędził w Grodzie Lecha sporo czasu. To właśnie “Rysiu” będzie stanowił o sile ataku KS Gniezno.

W biało-czerwonych barwach prezentować się będzie też Marcin Jagodziński. “Jagoda” dołączył do gnieźnieńskiego zespołu w drugiej rundzie zeszłego sezonu i miał już okazję zadebiutować w 1 PLF. Kolejne dwa nazwiska, które znalazły się w kadrze KS-u, to Mikołaj Bereźnicki oraz Filip Bartnicki. Obydwaj mają za sobą przeszłość w gnieźnieńskim futsalu. To też Młodzieżowi Mistrzowie Polski U20 z 2012 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *