PIŁKA RĘCZNA TOP NEWS

Znamy harmonogram Gniezno Cup 2018! Kiedy pierwsze mecze w nowej hali?

Już jutro (piątek) rozpocznie się tradycyjny turniej piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży – Gniezno Cup 2018. Przez trzy dni odbywać się będą zmagania z udziałem młodych szczypiornistek z kilkunastu miast, w tym również z pierwszej stolicy Polski. Miejscem rozgrywania spotkań będzie m.in. nowa hala przy ulicy Sportowej 3!

Dzieci:

Grupa A:

Tuzinek Gniezno

Koszalin II SP7

Lider Sławno

Varsovia ’07 Warszawa

Grupa B:

MKS SP9 Gniezno

Koszalin I SP17

UKS Zielonka

Polonia Kępno

Grupa C:

Vambresia Wąbrzeźno

Junak Włocławek

Pantery Dopiewo

Bellator Ryjewo

Grupa D:

ROKIS Radzymin

Olimpijczyk Budzyń

Bukovia Buk

Varsovia ’06 Warszawa

Miejsce rywalizacji: Szkoła Podstawowa nr 12 (os. Kazimierza Wielkiego 33) oraz Hala widowiskowo-sportowa (ul. Sportowa 3)

Piątek:

  1. 15.30 – Tuzinek G-no – Koszalin II SP7 (gr. A)
  2. 16.00 – MKS SP9 G-no – Koszalin I SP17 (gr. B)
  3. 16.30 – Wąbrzeźno – Junak Włocławek (gr. C)
  4. 17.00 – ROKIS Radzymin – Olimpijczyk Budzyń (gr. D)
  5. 17.30 – Tuzinek G-no – Lider Sławno (gr. A)
  6. 18.00 – MKS SP9 G-no – UKS Zielonka (gr. B)
  7. 18.30 – Bellator Ryjewo – Pantery Dopiewo (gr. C)
  8. 19.00 – Varsovia 06’ – Bukowia Buk (gr. D)
  9. 19.30 – Koszalin II SP7 – Varsovia 07’ (gr. A)
  10. 20.00 – Koszalin I SP17 – Polonia Kępno (gr. B)

Sobota:

  1. 08.00 – Lider Sławno – Varsovia 07’ (gr. A)
  2. 08.30 – Polonia Kępno – UKS Zielonka (gr. B)
  3. 09.00 – Wąbrzeźno – Pantery Dopiewo (gr. C)
  4. 09.30 – Bellator Ryjewo – Junak Włocławek (gr. C)
  5. 10.00 – ROKIS Radzymin – Bukowia Buk (gr. D)
  6. 10.30 – Varsovia 06’ – Olimpijczyk Budzyń (gr. D)
  7. 11.00 – Wąbrzeźno – Bellator Ryjewo (gr. C)
  8. 11.30 – Pantery Dopiewo – Junak Włocławek (gr. C)
  9. 12.00 – Olimpijczyk Budzyń – Bukowia Buk (gr. D)
  10. 12.30 – Varsovia 06’ – ROKIS Radzymin (gr. D)
  11. 11.00 – Tuzinek G-no – Varsovia 07’ (gr. A) – nowa hala
  12. 11.30 – MKS SP9 G-no – Polonia Kępno (gr. B) – nowa hala
  13. 12.00 – Koszalin II SP7 – Lider Sławno (gr. A) – nowa hala
  14. 12.30 – UKS Zielonka – Koszalin I SP17 (gr. B) – nowa hala
  15. 15.00 – C1 – D2 ………………………. – ……………………….
  16. 15.30 – D1 – C2 ………………………. – ……………………….
  17. 16.00 – A1 – B2 ………………………. – ……………………….
  18. 16.30 – B1 – A2 ………………………. – ……………………….
  19. 17.00 – A3 – B4 ………………………. – ……………………….
  20. 17.30 – B3 – A4 ………………………. – ……………………….
  21. 18.00 – C3 – D4 ………………………. – ……………………….
  22. 18.30 – D3 – C4 ………………………. – ……………………….
  23. 18.00 – przegrani meczu 25 i 26 ……………………. – ……………………. – nowa hala
  24. 18.30 – przegrani meczu 27 i 28 ……………………. – ……………………. – nowa hala
  25. 19.00 – wygrani meczu 25 i 26 ……………………. – ……………………. – nowa hala
  26. 19.30 – wygrani meczu 27 i 28 ……………………. – ……………………. – nowa hala
  27. 19.00 – przegrani meczu 29 i 30 …………………………. – ………………………….
  28. 19.30 – przegrani meczu 31 i 32 …………………………. – ………………………….

Niedziela:

  1. 08.00 – wygrani meczu 29 i 30 …………………………. – ………………………….
  2. 08.30 – wygrani meczu 31 i 32 …………………………. – …………………….….

Mecze o miejsca:

  1. 09.00 – (o XV m.) przegrani meczu 37 i 38 …………………… – ………………………….
  2. 09.30 – (o XIII m.) wygrani meczu 37 i 38 ……………………… – ………………………….
  3. 10.00 – (o XI m.) przegrani meczu 39 i 40 …..…………………. – ………………………….
  4. 10.30 – (o IX m.) wygrani meczu 39 i 40 …………….…………. – ………………………….
  5. 11.00 – (o VII m.) przegrani meczu 33 i 34 …………..…………. – ………………………….
  6. 09.15 – (o V m.) wygrani meczu 33 i 34 ……………………. – ……………………. – nowa hala
  7. 10.45 – (o III m.) przegrani meczu 35 i 36 …………………. – ……………………. – nowa hala
  8. 12.15 – (o I m.) wygrani meczu 35 i 36 ……………………. – ……………………. – nowa hala

Młodziczka:

Grupa A:

MKS ’04 Gniezno

Sambor Tczew

Millenium Świetakowo

Varsovia ’05 Warszawa

Grupa B:

MKS ’05 Gniezno

Vambresia Wąbrzeźno

UKS Zielonka

Grupa C:

Ruch Chorzów

Koszalin

Bukovia Buk

Bellator Ryjewo

Grupa D:

ROKIS Radzymin

Olimpijczyk Budzyń

MTS Kwidzyn

Polonia Kępno

Miejsce rywalizacji: Hala GOSiR (ul. Sportowa 5) oraz Hala widowiskowo-sportowa (ul. Sportowa 3)

Piątek:

  1. 14.00 – MKS 04’ G-no – Sambor Tczew (gr. A)
  2. 14.30 – MKS 05’ G-no – Wąbrzeźno (gr. B)
  3. 15.00 – Ruch Chorzów – Koszalin (gr. C)
  4. 15.30 – ROKIS Radzymin – Olimpijczyk Budzyń (gr. D)
  5. 16.00 – Sambor Tczew – Świekatowo (gr. A)
  6. 16.30 – Wąbrzeźno – UKS Zielonka (gr. B)
  7. 17.00 – Koszalin – Bukowia Buk (gr. C)
  8. 17.30 – Olimpijczyk Budzyń – MTS Kwidzyn (gr. D)
  9. 18.00 – MKS 04’ G-no – Varsovia 05’ (gr. A)
  10. 18.30 – MKS 05’ G-no – Pyrki Poznań (gr. B)
  11. 19.00 – Bellator Ryjewo – Ruch Chorzów (gr. C)
  12. 19.30 – Polonia Kępno – ROKIS Radzymin (gr. D)

Sobota:

  1. 08.00 – Varsovia 05’ – Świekatowo (gr. A) – nowa hala
  2. 08.30 – UKS Zielonka – Pyrki Poznań (gr. B) – nowa hala
  3. 08.00 – Bukowia Buk – Bellator Ryjewo (gr. C)
  4. 08.30 – MTS Kwidzyn – Polonia Kępno (gr. D)
  5. 09.00 – MKS 04’ G-no – Świekatowo (gr. A) – nowa hala
  6. 09.30 – MKS 05’ G-no – UKS Zielonka (gr. B) – nowa hala
  7. 09.00 – Ruch Chorzów – Bukowia Buk (gr. C)
  8. 09.30 – Polonia Kępno – Olimpijczyk Budzyń (gr. D)
  9. 10.00 – Sambor Tczew – Varsovia 05’ (gr. A)
  10. 10.30 – Wąbrzeźno – Pyrki Poznań (gr. B)
  11. 10.00 – Bellator Ryjewo – Koszalin (gr. C) – nowa hala
  12. 10.30 – ROKIS Radzymin – MTS Kwidzyn (gr. D) – nowa hala
  13. 13.00 – A1 – C2 ………………………. – …………………………. – nowa hala
  14. 13.30 – C1 – A2 ………………………. – …………………………. – nowa hala
  15. 14.00 – B1 – D2 ………………………. – …………………………. – nowa hala
  16. 14.30 – D1 – B2 ………………………. – …………………………. – nowa hala
  17. 13.00 – A3 – C4 ………………………. – ………………………….
  18. 13.30 – C3 – A4 ………………………. – ………………………….
  19. 14.00 – B3 – D4 ………………………. – ………………………….
  20. 14.30 – D3 – B4 ………………………. – ………………………….
  21. 16.00 – przegrani meczu 25 i 26 ………………………. – ………………………. – nowa hala
  22. 16.30 – przegrani meczu 27 i 28 ………………………. – ………………………. – nowa hala
  23. 17.00 – wygrani meczu 25 i 26 ………………………. – ………………………. – nowa hala
  24. 17.30 – wygrani meczu 27 i 28 ………………………. – ………………………. – nowa hala
  25. 16.00 – przegrani meczu 29 i 30 ………………………. – ……………………….
  26. 16.30 – przegrani meczu 31 i 32 ………..……………. – ……………………….
  27. 17.00 – wygrani meczu 29 i 30 ………………………. – ……………………….
  28. 17.30 – wygrani meczu 31 i 32 ………………………. – ……………………….

Niedziela:

  1. 08.30 – (o XV m.) przegrani meczu 37 i 38 ……………………. – …………………….
  2. 09.00 – (o XIII m.) wygrani meczu 37 i 38 ……………………. – …………………….
  3. 09.30 – (o XI m.) przegrani meczu 39 i 40 ……………………. – …………………….
  4. 10.00 – (o IX m.) wygrani meczu 39 i 40 ……………………. – …………………….
  5. 10.30 – (o VII m.) przegrani meczu 33 i 34 ……………………. – …………………….
  6. 10.00 – (o V m.) wygrani meczu 33 i 34 ……………………. – ……………………. – nowa hala
  7. 11.30 – (o III m.) przegrani meczu 35 i 36 …………………. – ……………………. – nowa hala
  8. 13.00 – (o I m.) wygrani meczu 35 i 36 ……….…..…………. – ……………………. – nowa hala

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *