NEWS SPEEDROWER

Gnieźnieńscy speedrowerzyści powalczą o mistrzostwo Polski

W ten weekend poznamy speedrowerowych mistrzów Polski w kategorii seniorskiej i juniorskiej. W obsadzie obu turniejów nie zabrakło reprezentantów RADO Orła Gniezno. Mocno wierzymy, że przedstawiciele naszego miasta odegrają w tych zawodach kluczowe role.

Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów odbędzie się w sobotę na torze w Lesznie. W rywalizacji wezmą udział dwaj gnieźnianie – Mikołaj Menz i Wojciech Małecki.

Lista startowa (początek: 14:00):
1. Patryk Bielaczek (MS Śląsk Świętochłowice)
2. Emil Krakowian (PKS Victoria Poczesna)
3. Damian Pelaczyk (ZKS Zielona Góra)
4. Wojciech Małecki (RADO Orzeł Gniezno)
5. Kacper Włodarz (MS Śląsk Świętochłowice)
6. Jakub Kościecha (TSŻ Toruń)
7. Mikołaj Menz (RADO Orzeł Gniezno)
8. Mikołaj Michalski (LKS Szawer Leszno)
9. Radosław Morawiak (ULKS Mustang Żołędowo)
10. Dominik Szulc (TPD Kalety)
11. Gracjan Sadło (ZKS Zielona Góra)
12. Marcel Krzykowski (MS Śląsk Świętochłowice)
13. Mikołaj Reszelewski (PKS Wiraż Ostrów Wlkp.)
14. Alex Kalitowski (ZKS Zielona Góra)
15. Borys Wojciechowski (TSŻ Toruń)
16. Kacper Piasecki (LKS Szawer Leszno)
17. Bartosz Fryckowski (TSŻ Toruń)
18. Radosław Pilarski (ULKS Mustang Żołędowo)

Seniorskie zmagania o tytuł czempiona naszego kraju zaplanowano na niedzielę. Mistrza Polski poznamy w Toruniu. W tym przypadku najpierw zostaną rozegrane półfinały, których początek przewidziano na godzinę 12:00, a następnie – finał, o godzinie 16:00.

Do Torunia uda się czterech przedstawicieli RADO Orła – Przemysław Małecki, Paweł Kozłowski, Michał Małecki oraz Łukasz Łaniecki.

Lista startowa I półfinału:
1. Mikołaj Reszelewski (PKS Wiraż Ostrów Wlkp.)
2. Kamil Bielica (MS Śląsk Świętochłowice)
3. Hubert Kielaszewski (LKS Szawer Leszno)
4. Daniel Kamionka (PKS Victoria Poczesna)
5. Patryk Kriger (LKS Szawer Leszno)
6. Przemysław Małecki (RADO Orzeł Gniezno)
7. Dawid Bas (MS Śląsk Świętochłowice)
8. Sebastian Paruzel (Lwy Avia Częstochowa)
9. Marek Pronobis (MS Śląsk Świętochłowice)
10. Piotr Kupczyk (PKS Wiraż Ostrów Wlkp.)
11. Gracjan Sadło (ZKS Zielona Góra)
12. Paweł Kozłowski (RADO Orzeł Gniezno)
13. Artur Bujnowski (Harpagan Zielona Góra)
14. Damian Natoński (PKS Victoria Poczesna)
15. Jakub Kościecha (TSŻ Toruń)
16. Marcin Szymański (Lwy Avia Częstochowa)

Lista startowa II półfinału:
1. Damian Pelaczyk (ZKS Zielona Góra)
2. Paweł Cegielski (ULKS Mustang Żołędowo)
3. Mateusz Ludwiczak (LKS Szawer Leszno)
4. Łukasz Łaniecki (RADO Orzeł Gniezno)
5. Emil Krakowian (PKS Victoria Poczesna)
6. Tomasz Włodarczyk (Lwy Avia Częstochowa)
7. Remigiusz Burchardt (TSŻ Toruń)
8. Michał Małecki (RADO Orzeł Gniezno)
9. Filip Janas (ZKS Zielona Góra)
10. Piotr Jamroszczyk (PKS Wiraż Ostrów Wlkp.)
11. Bartosz Grabowski (LKS Szawer Leszno)
12. Alex Kalitowski (ZKS Zielona Góra)
13. Kamil Bielaczek (MS Śląsk Świętochłowice)
14. Piotr Kuder (TPD Kalety)
15. Adam Bożejewicz (TSŻ Toruń)
16. Jakub Kuś (ULKS Mustang Żołędowo)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *