NEWS TENIS ZIEMNY

Deblowe mistrzostwa Gniezna w tenisie ziemnym na wyjątkowym poziomie

W miniony weekend odbyły się deblowe Mistrzostwa Gniezna w tenisie ziemnym mężczyzn o puchar Prezydenta Gniezna. Na kortach Szkoły Tenisa TP przy ul. Roosevelta/Laubitza rywalizowało osiem duetów.

Mistrzostwa rozegrano w dwóch kategoriach – do lat 90 (sumując oczywiście wiek obu deblistów), oraz powyżej 90.  W imprezie, która miała niespotykanie wysoki poziom sportowy wygrała w pierwszej z kategorii,  jedna z faworyzowanych par – Bartek Frąckowiak/Albert Chudy, która okazała się lepsza od duetu Maciej Ciesielski/Jakub Gewert.

Ich rywalizacja była zresztą najbardziej zaciętą podczas dwudniowych zmagań, a najlepiej świadczy o tym wynik – 6-1, 6-7, 10-8.

Trzecie miejsce zajęła para Jakub Szalaty/Dominik Drass, czwarte Krzysztof Dzięcielski/Tomasz Janas, a piąte Radek Prawniczak wraz z Adamem Śmieleckim.

W drugiej kategorii triumfowali Radosław Wróblewski i Dariusz Kuryło, którzy również musieli sporo się napocić, by pokonać Piotra Domżalskiego i Jerzego Grendowicza (II msc.) i Tomasza Jelińskiego i Arkadiusza Lewandowskiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *