PIŁKA NOŻNA TOP NEWS

Mieszkowcy znów zagrają na Strumykowej

Generalny sprawdzian formy przed trzecioligową inauguracją czeka w sobotę piłkarzy Mieszka Gniezno. W ostatnim letnim sparingu rywalem biało-niebieskich będzie Rawia Rawicz.

Podopieczni Mariusza Bekasa pierwszy raz od rewanżowego meczu barażowego wystąpią na stadionie przy ulicy Strumykowej. Okazją będzie ostatni sprawdzian przed pierwszym meczem w rozgrywkach III ligi. W sobotnie popołudnie rywalem mieszkowców będzie Rawia Rawicz, która w minionym sezonie zajęła 11 miejsce w grupie południowej IV ligi i tym samym pożegnała się z czwartoligowymi zmaganiami. W nowej edycji zmagań Rawia zagra w grupie Poznańsko – Leszczyńskiej Ligi Międzyokręgowej, która swoją inaugurację będzie miała, podobnie jak III liga, za tydzień.

Dla Rawii będzie to piąty letni sparing tego lata. Jak dotąd podopieczni Jerzego Radojewskiego pokonali juniorów Rawii 10:1, Wiwę Goszcz 3:1 i Zjednoczonych Pudliszki 8:1 oraz zremisowali z Orlą Wąsosz 1:1. Natomiast biało-niebiescy zagrają sparingowo po raz szósty. Wcześniej nasza drużyna pokonała Rozwój Katowice 3:1, Sokół Aleksandrów Łódzki 3:2, Wartę Gorzów Wlkp.3:0, Pogoń II Szczecin 4:2 i Piasta Żmigród 3:1.

W ostatnim meczu trener Bekas nie będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich podopiecznych. Z powodu kontuzji na murawę nie wybiegną Gracjan Goździk i Igor Łuszczewski. Gnieźnieńscy kibice będą mogli natomiast pierwszy raz w akcji obejrzeć nowych piłkarzy naszego teamu.

Pierwszy gwizdek w tym meczu rozlegnie się o godzinie 18.00. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

MKS Mieszko Gniezno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *