NEWS PIŁKA NOŻNA

Mieszko ciągle na polowaniu. Mamy szósty transfer

Szósty transfer w szeregach Mieszka w letnim oknie transferowym stał się faktem. Nowym graczem klubu ze Strumykowej został Igor Łuszczewski z SMS-u Łódź (na zdjęciu).

Igor Łuszczewski pochodzi z Głogowa, ale jest wychowankiem Spartakusa Zielona Góra z którego trafił do Chrobrego Głogów, a następnie do SMS-u Łódź. Nowy zawodnik naszego klubu ma dziewiętnaście lat i występuje na boisku na pozycji lewego obrońcy. W swojej przygodzie piłkarskiej, w okresie pobytu w Chrobrym, uczestniczył w treningach pierwszoligowego zespołu pod okiem trenera Ireneusza Mamrota.

Do naszego klubu trafia na zasadzie rocznego wypożyczenia z SMS-u Łódź, w którym w minionym sezonie występował w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów oraz w łódzkiej klasie okręgowej.

MKS Mieszko Gniezno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *