DART TOP NEWS

Gnieźnieńscy darterzy mistrzami Polski!

W piątek w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Polski Debli w darcie. Zawody dla mężczyzn padły łupem duetu z Gniezna – Leszka Hoffmana i Wiesława Majewskiego! To jednak nie jedyni reprezentanci pierwszej stolicy Polski, którzy 22 czerwca stawili się w Grodzie Kopernika.

Spośród gnieźnian, w mistrzostwach Polski uczestniczyli także Szymon Świerczyński, Tadeusz Karolak, Damian Starzyński, Sebastian Tomaszewski, Robert Sobecki, Krzysztof Chojnacki, Krzysztof Konwiński, Łukasz Pasiowiec, Sebastian Czerniak, Piotr Piasecki, Wojciech Kujawski, Marek Chudy, Patryk Jasiński, Jan Rafalont, Krzysztof Grabiński, Roman Jarzyński, Krzysztof Majewski i gnieźnianka Ewa Fryc.

Warto odnotować, że nowi mistrzowie Polski – Leszek Hoffman i Wiesław Majewski przegrywali w finale 0:2, ale wzięli się w garść i zwyciężyli 3:2! Gratulujemy!

Wyniki turnieju damskiego:
1. Jaćmirska Justyna / Wiśniewska Agnieszka
2. Bożek Katarzyna / Kulwicka Danka
3. Kubowicz Joanna / Igras Dorota
4. Siemaszko Paulina / Misztal Karina

5-6.
Boniecka Ola / Słowikowska Renata
Rudzinska Magdalena / Popiel Joanna

7-8.
Mikietyńska Ola / Zgórska Sandra
Załawka Karolina / Głowacka Patrycja

9-12.
Dehamchi Iwona / Markowska Małgorzata
Lissewska Dorota / Kurzawa Jolanta
Siemieńska Joanna / Krzeszewska Paulina
Walczak Iza / Mazur Karolina

13-16.
Fryc Ewa / Wójcikiewicz Katarzyna
Kokowska Agnieszka / Konieczny Iza
Sasin Małgorzata / Bernacka Emilia
Tymoszczuk Katarzyna / Samulska Karolina

17.
Kowalonek Róża / Raćko Jolanta

Wyniki turnieju męskiego:
1. Hoffman Leszek / Majewski Wiesław
2. Lewandowski Witold / Hermanowicz Tomasz
3. Dzikołowski Tomasz / Pyła Krzysztof
4. Jagieniak Sebastian / Jagieniak Norbert

5-6.
Kokowski Maciej / Maciaszczyk Bartłomiej
Kulej Łukasz / Kościelniak Rafał

7-8.
Bajor Marek / Łapiezo Mariusz
Pasinski Wojciech / Kosiński Artur

9-12.
Mikołajczyk Michał / Hawryluk Paweł
Pawłowski Dariusz / Lidzbarski Maciej
Wojtyra Paweł / Całus Tomasz
Wołynka Paweł / Jarzyński Romuald

13-16.
Kubowicz Marek / Kobylarz Jerzy
Lauer Krzysztof / Kryspin Krzysztof
Milczarek Radek / Pogłodziński Dawid
Szałkowski Dariusz / Karassek Andrzej

17-24.
Czajkowski Waldemar / Marcinek Kamil
Gorączniak Tomasz / Kuczyk Rafał
Makwiński Sławek / Zieniewicz Mateusz
Osiński Krzysztof / Konieczny Krzysztof
Ryglewski Damian / Woźniak Remigiusz
Siarkiewicz Tomasz / Terechow Andrzej
Skupień Bartosz / Sępiński Paweł
Szałkowski Robert / Stachura Adrian

25-32.
Dereń Jarosław / Jasiński Maciej
Domek Marcin / Stopa Tomasz
Frankiewicz Ireneusz / Frydrych Wojciech
Jakubowski Bartłomiej / Bernacki Tomasz
Karolak Tadeusz / Majewski Krzysztof
Kowalczyk Jarosław / Jurzyk Adam
Olszewski Sławek / Żurko Rafał
Warzybok Mariusz / Knioła Roman

33-48.
Adamczyk Arkadiusz / Ryglewski Jarosław
Bul Marek / Luniewski Jaca
Czerniak Sebastian / Pasiowiec Łukasz
Jankowski Michał / Rudzinski Dariusz
Kraczkowski Roman / Rodkiewicz Robert
Krzyżagórski Robert / Kotwica Wojciech
Ochman Dariusz / Deja Marek
Pastusiak Wiesław / Kowalonek Jacek
Polak Andrzej / Całus Jarosław
Sawicki Mateusz / Piątka Tomasz
Sklepowicz Andrzej / Wawrzyniak Dominik
Szczepanik Michał / Piotrowski Remigiusz
Thiel Jarosław / Betler Paweł
Trawiński Jacek / Zaręba Zbyszek
Wyborski Krzysztof / Winiarski Piotr
Zgórski Adam / Witkowski Piotr

49-64.
Brodowski Łukasz / Zielke Tomasz
Dudek Marcin / Zakrocki Paweł
Grabiński Krzysztof / Rafalont Jan
Jakimczuk Przemek / Stachowiak Michał
Jasiński Patryk / Chudy Marek
Leśniak Rafał / Słowikowski Bartosz
Mazajka Mariusz / Mikietyński Mateusz
Oskwarek Jacek / Trudziński Jarosław
Palmowski Przemysław / Kokosiński Maciej
Polowczyk Krzysztof / Gralubiński Henryk
Rybka Mateusz / Frohkle Michał
Skibniewski Krzysztof / Schoepe Robert
Skorupa Michał / Zapaśnik Adam
Sobociński Artur / Wiśniewski Sławomir
Użakow Paweł / Wasilewski Rafał
Żuk Daniel / Pluta Dawid

65-96.
Bożęcki Krzysztof / Tomczak Roman
Bączkowski Paweł / Weyna Piotr
Cedro Sławomir / Hemka Zbyszek
Chojnacki Krzysztof / Tomaszewski Sebastian
Gil Przemysław / Stróżyński Wojciech
Gil Łukasz / Horka Paweł
Grybczyński Marek / Siejak Krzysztof
Gumułka Jarosław / Skubała Marcin
Jędrzejewski Tomasz / Czapla Marcin
Kamiński Piotr / Fensak Zbigniew
Kowacka Paulina / Steinborn Krzysztof
Maliński Piotr / Broda Krzysztof
Markowski Artur / Jakubowski Andrzej
Michalski Tomasz / Zając Paweł
Olejnik Paweł / Wilmański Kamil
Piasecki Maciej / Kujawski Wojciech
Pietruszewski Paweł / Kwas Kamil
Pukin Edward / Jaruszewski Jarosław
Rosół Paweł / Krzyżagórska Katarzyna
Rzepecki Maciej / Topoliński Maciej
Siemaszko Paweł / Wysocki Bartosz
Sienkiewicz Tomasz / Krukowski Rafał
Sobieszczyk Przemysław / Załuński Paweł
Sojka Remigiusz / Starzyński Damian
Szumer Dominik / Wera Jan
Szymaniak Dominik / Kwieciak Robert
Wonorski Michał / Dombrowski Michał
Wroński Marcin / Małolepszy Janusz
Zadłużny Bogusław / Wawrzyniak Arkadiusz
Zarębski Dawid / Dombowski Paweł
Łapaj Darek / Sobczak Tymoteusz
Żychski Marcin / Knopik Karol

97-116.
Banasiak Piotr / Kuzior Dawid
Banaszkiewicz Maciej / Wrzesiński Michał
Grzejda Mariusz / Więckowski Jakub
Janiak Daniel / Pietrzak Marek
Jankiewicz Tomasz / Gabrylewicz Dominik
Jarmołkowicz Eugeniusz / Gierk Maciej
Jóźwik Sebastian / Lisowski Damian
Karbowiak Sylwester / Tymoszczuk Henryk
Konwiński Krzysztof / Kowalczyk Łukasz
Lewandowski Marek / Lewandowicz Marcin
Marcinkowski Maciej / Zając Marcin
Pachoł Piotr / Klimaszewski Krzysztof
Powązka Robert / Strączyński Michał
Siegieda Bartosz / Jankowski Krystian
Sopniewski Joachim / Pieścicki Tomasz
Stanisławski Marcin / Pośpiech Jacek
Tymczyszyn Jakub / Bochański Piotr
Worzała Michał / Szakowski Karol
Świerczyński Szymon / Sobecki Robert
Żuk Szymon / Grabowicz Sebastian

Fot. Sprzedajemy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *