FunFloor - MKS 37-31

Red Devils - KS 7-1
KS - Team 3-1

Start przegrywa zdominowany przez rogowian

Tym razem się nie udało. Po zeszłotygodniowej wygranej 4:3 Startu nad LKSem, rogowianie zrewanżowali się gnieźnianom i odnieśli zwycięstwo 4:2.

Przez pierwsze minuty spotkanie było dość wyrównane, z niewielką przewagą gospodarzy. Pojedyncze akcje nie miały jednak szans na znalezienie drogi do bramki rywali. Sytuacja zmieniła się jednak w 17 minucie, gdy Michał Lange wykończył akcję LKSu i mieliśmy 1:0. Rogowianie poszli za ciosem, a Lange już 10 minut później podwyższył na 2:0. LKS kontrolował przebieg spotkania i dowiózł wynik do przerwy. Tuż po jej rozpoczęciu trzybramkową przewagę gospodarzom dał Michał Pluta i wydawało się, że zbyt wiele już w tym spotkaniu się nie zmieni. Niedługo potem dwa krótkie rogi pozwoliły jednak Startowcom złapać kontakt. Gnieźnianie od tego czasu ruszyli to ataku starając się wyrównać, ale próby te przy dobrej grze obronnej LKSu nie przynosiły skutku. Na kilkadziesiąt sekund przed końcem spotkania zemściło się to i wynik meczu na 4:2 ustalił Pluta.

LKS Rogowo – UKH 1954 Start Gniezno 4:2 (2:0)

Lange (’17, ’27), Pluta (’38, ’70) – Marcin Grotowski (’46), Gromadzki (’49)

28 maja 2018 | 11:26