NEWS SPORT SZKOLNY

SP1 Witkowo podwójnym zwycięzcą lekkoatletycznych mistrzostw

W Szkole Podstawowej nr 12 rozegrano Otwarte Mistrzostwa Gniezna w lekkiej atletyce, będące jednocześnie Igrzyskami Młodzieży Szkolnej (7 klasy SP i 2/3).  Zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców zawody wygrała SP1 z Witkowa. Oto pełne rezultaty i fotogaleria

Klasyfikacja drużynowa 

DZIEWCZĘTA

  1. SP 1 WITKOWO 1220 pkt.
  2. SP 1 GNIEZNO 677 Pkt.
  3. SP ŻYDOWO 584 Pkt.

CHŁOPCY

  1. SP 1 WITKOWO 1121 Pkt.
  2. SP 1 GNIEZNO 1024 pkt.
  3. SP7 GNIEZNO 1020 pkt.

Klasyfikacja indywidualna 

skok w dal dziewcząt
Miejsce Nazwisko i imię szkoła wynik
1 Pakulska Julia SP ŻYDOWO 4,15
2 Łuczak Katarzyna SP ŻYDOWO 4,03
3 Kolańczyk Patrycja SP MIELESZYN 4,02
4 Olszewska Julia SP WITKOWO 3,94
5 Pater Agata SP MIELESZYN 3,94
6 Mikołajczak Roksana SP 1 GNIEZNO 3,93
7 Roszyk Klaudia SP 10 GNIEZNO 3,77
8 Tritt Julia SP ŻYDOWO 3,68
9 Kapella Paulina SP 10 GNIEZNO 3,40
10 Pieronkiewicz Wiktoria SP  ŻYDOWO 3,34
11 Zbierańska Anna SP Szczytniki Duch DNS
12 Rożek Aleksandra SP Szczytniki Duch DNS
13 Jaskulska Kinga SP Szczytniki Duch DNS
skok w dal chłopców
Miejsce Nazwisko i imię szkoła wynik
1 Biesek Maciej SP WITKOWO 5,67
2 Mytkowski Jakub SP TRZEMESZNO 5,63
3 Krawczyk Hubert SP ŻYDOWO 5,61
4 Poniewierski  Krystian SP 7 GNIEZNO 5,54
5 Nowak Kacper SP MIELESZYN 5,35
6 Dobosiewicz Kamil SP ŻYDOWO 5,14
7 Kaszyński Gerard SP 1 GNIEZNO 5,09
8 Janiak Bartosz SP 8 GNIEZNO 5,04
9 Dardas Piotr SP ŻYDOWO 4,97
10 Bieliński Adam SP 12 GNIEZNO 4,93
11 Berlik Jan SP 3 GNIEZNO 4,82
12 Grzechowiak Mateusz SP MIELESZYN 4,80
13 Błachowiak Eryk SP 1 GNIEZNO 4,74
14 Steć Szymon SP 7 GNIEZNO 4,72
15 Borkowicz Szymon SP 1 GNIEZNO 4,72
16 Zakrzewski Mateusz SP 7 GNIEZNO 4,67
17 Prech Mateusz SP ŻYDOWO 4,55
18 Góralski Marcel SP 12 GNIEZNO 4,35
19 Nowakowski Filip SP 12 GNIEZNO 3,94
Pchnięcie kulą dziewcząt
Miejsce Nazwisko i imię szkoła wynik
1 Gacka Julia SP ŻYDOWO 8,90
2 Kaczyńska Natalia SP WITKOWO 8,56
3 Kozioł Klaudia SP MIELESZYN 7,77
4 Brzeźniak Wiktoria SP MIELESZYN 7,53
5 Płocinik Ola SP MIELESZYN 7,31
6 Tomaszewska Oliwia SP 10 GNIEZNO 7,14
7 Kwiatkowska Klaudia SP 1 GNIEZNO 6,93
8 Szymańska Marta SP ŻYDOWO 6,85
9 Szwacher Kinga SP 1 GNIEZNO 5,64
10 Sztuba Weronika SP Szczytniki Duch 5,56
11 Konieczna Julia SP 1 GNIEZNO DNS
12 Warsińska Julia SP 7 GNIEZNO DNS
Pchnięcie kulą chłopców
Miejsce Nazwisko i imię szkoła wynik
1 Zawodny Jakub SP 1 GNIEZNO 10,74
2 Kierzek Norbert SP ŻYDOWO 10,33
3 Czerwiński Miłosz SP 7 GNIEZNO 9,94
4 Szewior Michał SP MIELESZYN 9,87
5 Nowicki Kevin SP ŻYDOWO 9,81
6 Macioszek Kacper SP MIELESZYN 9,80
7 Winiarski Marcin SP 7 GNIEZNO 9,50
8 Wysocki Marcel SP Szczytniki Duch 9,46
9 Kubiak Kacper SP 7 GNIEZNO 8,90
10 Grasela Norbert SP WITKOWO 8,80
11 Biliński Dawid SP 7 GNIEZNO 8,66
12 Tubacki Jakub SP MIELESZYN 8,55
13 Robaszkiewicz Jan SP ŻYDOWO 8,52
14 Szewczak Patryk SP 1 GNIEZNO 8,48
15 Andrzejczak Nikodem SP 1 GNIEZNO 8,40
16 Walkowiak Mikołaj SP 3 GNIEZNO 7,98
17 Kleban Nikodem SP 3 GNIEZNO 6,31
skok wzwyż dziewcząt
Miejsce Nazwisko i imię szkoła wynik
1 Rutecka Iga SP WITKOWO 130
2 Sawa Anna SP WITKOWO 125
skok wzwyż chłopców
Miejsce Nazwisko i imię szkoła wynik
1 Pankowski Adrian SP WITKOWO 160
2 Stachowiak Jacek SP 12 GNIEZNO 135
3 Antczak Aleksander SP 12 GNIEZNO 135
4 Nawrocki Radosław SP 3 GNIEZNO 125
5 Bachorz Jakub SP WITKOWO DNS
100 m dziewcząt
Miejsce Nazwisko i imię szkoła wynik
1 Szymańska Weronika SP Szczytniki Duch 14,66
2 Chojnacka Martyna SP 1 GNIEZNO 14,79
3 Stefaniak Klaudia SP WITKOWO 13,85
4 Łysiak Martyna SP WITKOWO 14,40
5 Jarocka Weronika SP 1 GNIEZNO 15,54
100 m chłopców
Miejsce Nazwisko i imię szkoła wynik
1 Zięba Łukasz SP MIELESZYN 12,03
2 Skalski Dominik SP  ZDZIECHOWA 12,22
3 Sowiński Nikodem SP 7 GNIEZNO 12,23
4 Gromadziński Cezary SP WITKOWO 12,59
5 Kostecki Miłosz SP ŻYDOWO 12,97
300 m dziewcząt
Miejsce Nazwisko i imię szkoła wynik
1 Wendland Ola SP WITKOWO 48,28
2 Wierzbicka Daria SP WITKOWO 49,43
3 Kolichowska Magdalena SP ŻYDOWO 50,43
4 Konieczka Wiktoria SP Szczytniki Duch 51,12
5 Woźniak Patrycja SP 7 GNIEZNO 52,75
6 Ciesielska Martyna SP ŻYDOWO 53,16
7 Lewandowska Kinga SP 10 GNIEZNO 53,52
8 Śliwecka Aleksandra SP WITKOWO 53,56
9 Malinger Natalia SP 7 GNIEZNO 55,43
10 Szarzyńska Wiktoria SP 1 GNIEZNO 55,71
11 Kaczmarska Kinga SP Szczytniki Duch 57,97
12 Andczak Natalia SP 7 GNIEZNO 58,12
13 Staniszewska Martyna SP 7 GNIEZNO 59,41
14 Purol Wiktoria SP 1 GNIEZNO 1:00,41
300 m chłopców
Miejsce Nazwisko i imię szkoła wynik
1 Wiśniewski Dominik SP ZDZIECHOWA 40,74
2 Centka Kacper SP 1 GNIEZNO 41,13
3 Nowicki  Marcel SP ŻYDOWO 41,41
4 Zachmyc Daniel SP 1 GNIEZNO 41,96
5 Nawrocki Szymon SP Szczytniki Duch 43,31
6 Basiński Jakub SP 1 GNIEZNO 43,49
7 Kośmiński Arkadiusz SP WITKOWO 43,52
8 Piechocki Borys SP 7 GNIEZNO 43,85
9 Golonko Igor SP WITKOWO 43,89
10 Gręzicki Franciszek SP MIELESZYN 43,91
11 Grajek Jakub SP ŻYDOWO 44,17
12 Palus Patryk SP 10 GNIEZNO 44,91
13 Tomczyk Dawid SP ŻYDOWO 44,95
14 Walerjańczyk Hubert SP Szczytniki Duch 45,18
15 Menz Mikołaj SP 8 GNIEZNO 46,04
16 Piotrowski Bartłomiej SP Szczytniki Duch 46,12
17 Kuras Łukasz SP 7 GNIEZNO 46,15
18 Vikitskyi  Volodymyr SP 8 GNIEZNO 46,36
19 Malęgowski  Dawid SP 7 GNIEZNO 47,12
20 Konieczka Kacper SP 10 GNIEZNO 49,05
600 m dziewcząt
Miejsce Nazwisko i imię szkoła wynik
1 Kerber Klaudia SP WITKOWO 2:05,30
2 Winsztal Weronika SP WITKOWO 2:10,17
3 Kaniasty Inga SP 1 GNIEZNO 2:13,11
4 Gajda Martyna SP ŻYDOWO 2:23,05
5 Koperska Weronika SP 10 GNIEZNO 2:24,11
6 Drzewiecka Gabriela SP 7 GNIEZNO 2:29,85
7 Cieślicka Weronika SP WITKOWO 1:46,05
8 Skrabulska Julia SP 1 GNIEZNO 1:58,17
9 Stachowiak Oliwia SP Szczytniki Duch DNS
10 Nowak Aleksandra SP 1 GNIEZNO DNS
1 000 m dziewcząt
Miejsce Nazwisko i imię szkoła wynik
1 Łuczyńska Wiktoria SP WITKOWO 3:27,89
2 Szczepankiewicz Beata SP GOŚLINOWO 3:31,26
3 Nowicka Krystyna SP WITKOWO 4:03,95
4 Doberschutz Dorota SP 1 GNIEZNO 4:20,33
5 Przybył Oliwia SP 10 GNIEZNO 4:26,15
6 Karpińska Aleksandra SP 10 GNIEZNO 4:55,93
7 Bilicka Martyna SP 7 GNIEZNO 5:01,14
1 000 m chłopców
Miejsce Nazwisko i imię szkoła wynik
1 Roszkowiak Sebastian SP WITKOWO 2:59,36
2 Majorczyk Bartosz SP WITKOWO 3:00,62
3 Socha Jakub SP 7 GNIEZNO 3:04,25
4 Jasiński Miłosz SP MIELESZYN 3:13,91
5 Szcześniak Mateusz SP WITKOWO 3:15,54
6 Rojewski Mikołaj SP 7 GNIEZNO 3:15,95
7 Karasiński Dominik SP 8 GNIEZNO 3:16,41
8 Szejna Szymon SP Szczytniki Duch. 3:18,45
9 Chyliński Daniel SP MIELESZYN 3:20,54
10 Drabinki Bartosz SP MIELESZYN 3:21,00
11 Jóźwiak Mateusz SP Szczytniki Duch. 3:23,39
12 Łukomski Sebastian SP 7 GNIEZNO 3:23,62
13 Mortek Michał SP MIELESZYN 3:25,01
14 Nożyński Mateusz SP 10 GNIEZNO 3:38,01
15 Kowalski Daniel SP 1 GNIEZNO 3:40,87
16 Tymosz Adrian SP 8 GNIEZNO 3:45,21
17 Fredyk Filip SP GOŚLINOWO 3:49,79
18 Majchrzak Kacper SP GOŚLINOWO 4:02,41
19 Góra Daniel SP 1 GNIEZNO 4:25,19
20 Biskup Arkadiusz SP 1 GNIEZNO DNF
21 Słupczyński Eryk SP 8 GNIEZNO DNS
2 000 m chłopców
Miejsce Nazwisko i imię szkoła wynik
1 Włodarczyk Patryk SP WITKOWO 6:39,41
2 Piotrowski Antoni SP 8 GNIEZNO 6:51,10
3 Gorzelany Maciej SP 1 GNIEZNO 6:52,79
4 Rewers Kacper SP WITKOWO 6:57,79
5 Mirek Nikodem SP 7 GNIEZNO 7:09,38
6 Frąckowiak Szymon SP 7 GNIEZNO 7:10,31
7 Szarzyński Kamil SP 1 GNIEZNO 7:10,50
8 Kruszlewski  Mateusz SP 7 GNIEZNO 7:15,91
9 Leśny Franciszek SP 8 GNIEZNO 7:18,00
10 Kozłowski Artur SP 12 GNIEZNO 7:31,07
11 Matelski Adrian SP 1 GNIEZNO 7:32,72
12 Hoffman Mateusz SP 10 GNIEZNO 8:58,00
13 Pietrzycki Jakub SP 10 GNIEZNO DNF
sztafeta 4 x 200 m dziewcząt
Miejsce Nazwisko i imię wynik
1 SP WITKOWO 2:03,95
2 SP GOŚLINOWO 2:09,89
3 SP 7 GNIEZNO 2:09,91
4 SP ŻYDOWO 2:12,75
5 SP 1 GNIEZNO 2:15,91
6 SP SZCZYTNIKI Duch. 2:16,64
7 SP 10 GNIEZNO 2:20,18
sztafeta 4 x 200 m chłopców
Miejsce Nazwisko i imię wynik
1 SP ZDZIECHOWA 1:46,88
2 SP 1 GNIEZNO 1:48,72
3 SP MIELESZYN 1:48,41
4 SP ŻYDOWO 1:49,66
5 SP WITKOWO 1:49,02
6 SP 12 GNIEZNO 1:52,31
7 SP 7 GNIEZNO 1:52,32
8 SP 10 Gniezno 1:53,44
9 SP 8 GNIEZNO 1:55,01
10 SP SZCZYTNIKI  Duch. 1:57,88
11 SP 3 GNIEZNO 2:00,94
navigate_before
navigate_next

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *