SPORTY EKSTREMALNE TOP NEWS

Downhillowcy wystąpili w Pucharze Polski w Wiśle

W miniony weekend w Wiśle odbyła się pierwsza runda Pucharu Polski Diverse Downhill Contest. W obsadzie zawodów nie zabrakło reprezentantów naszego miasta – wzięli w nich udział Hubert Chodzicki, Miłosz Karbowy i Karol Jakubowski. Jak im poszło i jak przebiegała impreza?

Piątek przywitał nas sporą mgłą, mimo to poszliśmy obadać, jak wygląda trasa i następnie pojeździć. W sobotę od rana ostro trenowaliśmy, ponieważ po południu rozpoczynały się zawody w Dual Slalomie. Karolowi udało się uzyskać 2. miejsce. Niedziela była czasem eliminacji i finałów. Rano zrobiliśmy dwa szybkie zjazdy treningowe i oczekiwaliśmy na eliminacje – relacjonują gnieźnieńscy downhillowcy. 

Ostateczne wyniki zawodników z naszego miasta:

Hubert Chodzicki 8. miejsce Hobby Junior
Miłosz Karbowy 14. miejsce Hobby Junior
Karol Jakubowski 17. miejsce Hobby Full

Źródło (foto + info): Gniezno Downhill Team

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *