NEWS TOP NEWS ŻUŻEL

Krcmar zrobi wszystko, by awansować do cyklu IME

Eduard Krcmar zaliczył dobre wejście w trwający sezon. Czech jest mocnym punktem Car Gwarant Startu Gniezno, a na dodatek notuje solidne występy indywidualne. W minioną sobotę reprezentant naszych południowych sąsiadów wywalczył przepustkę do SEC Challenge, w którym powalczy o awans do cyklu Indywidualnych Mistrzostw Europy. 

Jestem naprawdę zadowolony, że udało mi się awansować do SEC Challenge. Zobaczymy, jak będzie w Terenzano. Zrobię wszystko, by wywalczyć awans do cyklu Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów – powiedział Eduard Krcmar.

Czech ma dobre wspomnienia z włoskiego Terenzano. – W zeszłym roku właśnie tam awansowałem do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Zobaczymy, jaki będzie tor. Będziemy musieli się spasować. Jeżeli będą dobre starty, to powinno być w porządku – dodał.

Z Terenzano Krcmar będzie musiał przebyć długą drogę (ponad 1300 km) do Gniezna, gdzie już w niedzielę ponownie przywdzieje czerwono-czarne barwy. Na ten dzień zaplanowano konfrontację Car Gwarant Startu z Orłem Łódź. – Nie będzie problemu. Czeka mnie trochę kilometrów, ale to nie kłopot. Tata będzie kierować, a ja będę spać. To nie takie warunki jak w hotelu, w busie zawsze jest trochę gorzej, ale dam radę! – zakończył reprezentant Czech.

Oprócz Eduarda Krcmara, w sobotnich zawodach w Terenzano wystartuje również Jurica Pavlic. Wiele wskazuje na to, że transmisję z SEC Challenge będzie można śledzić dzięki telewizji internetowej SabmarTV. O szczegółach poinformujemy.

Awans do cyklu IME wywalczy pięciu najlepszych zawodników.

Lista startowa SEC Challenge, Terenzano, Włochy (05.05.2018):
1. Andrey Kudryashov (Rosja)
2. Jurica Pavlic (Chorwacja)
3. Eduard Krcmar (Czechy)
4. Szymon Woźniak (Polska)
5. Andrey Karpov (Ukraina)
6. Mikkel Michelsen (Dania)
7. Josef Franc (Czechy)
8. Peter Kildemand (Dania)
9. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
10. Emil Sayfutdinov (Rosja)
11. Michele Paco Castagna (Włochy)
12. Nicolai Klindt (Dania)
13. Aleksandr Loktaev (Ukraina)
14. Krystian Pieszczek (Polska)
15. Kai Huckenbeck (Niemcy)
16. Ilya Chalov (Rosja)

17. Kevin Woelbert (Niemcy)
18. Kacper Woryna (Polska)

Fot. Ilona Jasica

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *