BIEGI NEWS SPORT SZKOLNY

Uczniowie pobiegli na przełaj

Za nami Drużynowe Mistrzostwa Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego w biegach przełajowych. Zawody zdominowały dwie szkoły – SP nr 1 w Witkowie oraz SP nr 12 w Gnieźnie, między którymi rywalizacja o pierwsze miejsce bywała bardzo zacięta.

Chłopcy ur. 2002 – 2004 (klasy 7 i 2/3 gimnazjalne)
Bieg ukończyło 102 chłopców
Klasyfikacja drużynowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Witkowie, 774
2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Gnieźnie, 745
3. Szkoła Podstawowa nr 7 w Gnieźnie, 707
4. Szkoła Podstawowa w Mieleszynie, 658
5. Gimnazjum w Trzemesznie, 652
6. Szkoła Podstawowa Milenium w Gnieźnie, 588
7. Szkoła Podstawowa w Łubowie, 545
8. Szkoła Podstawowa nr 5 w Gnieźnie, 542
9. Szkoła Podstawowa nr 2 w Gnieźnie, 539
10. Szkoła Podstawowa nr 10 w Gnieźnie, 524
11. Szkoła Podstawowa w Szczytnikach Duchownych, 502
12. Szkoła Podstawowa w Żydowie, 462
13. Szkoła Podstawowa nr 3 w Gnieźnie, 446
14. Szkoła Podstawowa w Zdziechowie, 182
15. Szkoła Podstawowa w Lednogórze, 154

Klasyfikacja indywidualna:

1. Roszkowiak Sebastian, Szkoła Podstawowa nr 1 w Witkowie
2. Błaszyński Nikodem, Szkoła Podstawowa nr 1 w Gnieźnie
3. Socha Jakub, Szkoła Podstawowa nr 7 w Gnieźnie

Chłopcy ur. 2005/2006 – szkoły podstawowe – grupa starsza
Bieg ukończyło 97 chłopców
Klasyfikacja drużynowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 12 w Gnieźnie, 737
2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzemesznie, 702
3. Szkoła Podstawowa w Żydowie, 692
4. Szkoła Podstawowa nr 2 w Gnieźnie, 678
5. Szkoła Podstawowa w Lednogórze, 677
6. Szkoła Podstawowa nr 2 w Witkowie, 643
7. Szkoła Podstawowa nr 5 w Gnieźnie, 630
8. Szkoła Podstawowa nr 3 w Gnieźnie, 626
9. Szkoła Podstawowa nr 6 w Gnieźnie, 594
10. Szkoła Podstawowa nr 8 w Gnieźnie, 588
11. Szkoła Podstawowa w Łubowie, 587
12. Szkoła Podstawowa nr 9 w Gnieźnie, 551
13. Szkoła Podstawowa w Szczytnikach Duchownych, 448
14. Szkoła Podstawowa Milenium w Gnieźnie, 400
15. Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzemesznie, 347
16. Szkoła Podstawowa w Mieleszynie, 217
17. Szkoła Podstawowa Muzyczna w Gnieźnie, 174
18. Szkoła Podstawowa w Łagiewnikach Kościelnych, 156

Klasyfikacja indywidualna:

1. Bombel Patryk, Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzemesznie
2. Piotrowski Stanisław, Szkoła Podstawowa nr 12 w Gnieźnie
3. Waleruś Szymon, Szkoła Podstawowa nr 2 w Witkowie

Chłopcy ur. 2007 i mł. – szkoły podstawowe – grupa młodsza
Bieg ukończyło 85 chłopców
Klasyfikacja drużynowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 12 w Gnieźnie, 723
2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Gnieźnie, 722
3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Gnieźnie, 717
4. Szkoła Podstawowa nr 5 w Gnieźnie, 653
5. Szkoła Podstawowa nr 8 w Gnieźnie, 652
6. Szkoła Podstawowa nr 2 w Witkowie, 641
7. Szkoła Podstawowa nr 6 w Gnieźnie, 599
8. Szkoła Podstawowa nr 1 w Witkowie, 566
9. Szkoła Podstawowa w Mieleszynie, 549
10. Językowa Szkoła Podstawowa Prymus w Gnieźnie, 518
11. Szkoła Podstawowa nr 1 w Gnieźnie, 513
12. Szkoła Podstawowa Milenium w Gnieźnie, 503
13. Szkoła Podstawowa w Żydowie, 440
14. Szkoła Podstawowa nr 9 w Gnieźnie, 395
15. Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzemesznie, 344
16. Szkoła Podstawowa w Szczytnikach Duchownych, 302
17. Szkoła Podstawowa w Zdziechowie, 190

Klasyfikacja indywidualna:

1. Fuszpaniak Bartosz, Szkoła Podstawowa nr 2 w Gnieźnie
2. Maciejewski Eryk, Szkoła Podstawowa nr 12 w Gnieźnie
3. Śliwiński Jan, Szkoła Podstawowa nr 2 w Gnieźnie

Dziewczęta ur. 2002 – 2004 (klasy 7 i 2/3 gimnazjalne)
Bieg ukończyło 71 dziewcząt
Klasyfikacja drużynowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Witkowie, 770
2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Gnieźnie, 751
3. Szkoła Podstawowa w Łubowie, 687
4. Szkoła Podstawowa nr 7 w Gnieźnie, 650
5. Szkoła Podstawowa Milenium Gniezno, 648
6. Szkoła Podstawowa w Żydowie, 647
7. Szkoła Podstawowa nr 3 w Gnieźnie, 631
8. Szkoła Podstawowa nr 10 w Gnieźnie, 598
9. Szkoła Podstawowa w Trzemesznie, 595
10. Szkoła Podstawowa w Mieleszynie, 586
11. Szkoła Podstawowa Szczytnikach Duchownych, 256
12. Szkoła Podstawowa w Goślinowie, 189
13. Szkoła Podstawowa w Lednogórze, 178

Klasyfikacja indywidualna:

1. Cieślicka Weronika, Szkoła Podstawowa nr 1 w Witkowie
2. Łuczyńska Weronika, Szkoła Podstawowa nr 1 w Witkowie
3. Wentland Aleksandra, Szkoła Podstawowa nr 1 w Witkowie

Dziewczęta ur. 2005/2006 – szkoły podstawowe – grupa starsza
Bieg ukończyło 102 dziewczęta
Klasyfikacja drużynowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 12 w Gnieźnie, 759
2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Gnieźnie, 725
3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzemesznie, 721
4. Szkoła Podstawowa nr 6 w Gnieźnie, 664
5. Szkoła Podstawowa w Żydowie, 649
6. Szkoła Podstawowa nr 2 w Witkowie, 631
7. Szkoła Podstawowa nr 3 w Gnieźnie, 623
8. Szkoła Podstawowa w Mieleszynie, 554
9. Szkoła Podstawowa w Lednogórze, 535
10. Szkoła Podstawowa nr 8 w Gnieźnie, 532
11. Szkoła Podstawowa w Łubowie, 523
12. Szkoła Podstawowa nr 5 w Gnieźnie, 433
13. Szkoła Podstawowa nr 9 w Gnieźnie, 367
14. Szkoła Podstawowa Milenium w Gnieźnie, 280
15. Językowa Szkoła Podstawowa Prymus, 213
16. Szkoła Podstawowa w Szczytnikach Duchownych, 213
17. Szkoła Podstawowa Zdziechowa, 190

Klasyfikacja indywidualna:

1. Daniuk Karina, Szkoła Podstawowa nr 2 w Gnieźnie
2. Tomaszewska Klaudia, Szkoła Podstawowa nr 12 w Gnieźnie
3. Nowak Julia, Szkoła Podstawowa nr 12 w Gnieźnie

Dziewczęta ur. 2007 i mł. – szkoły podstawowe – grupa młodsza
Bieg ukończyło 107 dziewcząt
Klasyfikacja drużynowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Witkowie, 751
2. Szkoła Podstawowa nr 12 w Gnieźnie, 750
3. Szkoła Podstawowa w Żydowie, 691
4. Szkoła Podstawowa nr 2 w Gnieźnie, 664
5. Szkoła Podstawowa w Mieleszynie, 662
6. Szkoła Podstawowa nr 8 w Gnieźnie, 633
7. Szkoła Podstawowa nr 6 w Gnieźnie, 625
8. Szkoła Podstawowa nr 3 w Gnieźnie, 622
9. Szkoła Podstawowa nr 8 w Gnieźnie, 604
10. Szkoła Podstawowa nr 2 w Witkowie, 582
11. Językowa Szkoła Podstawowa Prymus w Gnieźnie, 577
12. Szkoła Podstawowa nr 7 w Gnieźnie, 512
13. Szkoła Podstawowa nr 9 w Gnieźnie, 510
14. Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzemesznie, 318
15. Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzemesznie, 239
16. Szkoła Podstawowa w Lednogórze, 183
17. Szkoła Podstawowa w Szczytnikach Duchownych, 172
18. Szkoła Podstawowa Milenium w Gnieźnie, 164
19. Szkoła Podstawowa nr 5 w Gnieźnie, 114

Klasyfikacja indywidualna:

1. Lubińska Kornelia, Szkoła Podstawowa nr 12 w Gnieźnie
2. Jankowska Amelia, Szkoła Podstawowa nr 1 w Witkowie
3. Sierakowska Wanessa, Szkoła Podstawowa nr 6 w Gnieźnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *