FUTSAL NEWS

PSP Gniezno zwycięża w turnieju firm

W niedzielę, 8 kwietnia w hali OSiR w Trzemesznie po raz piąty odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej Zakładów Pracy. 6 drużyn z woj. wielkopolskiego walczyło o Puchar Burmistrza Trzemeszna: AXIS GROUP WĘGLEWO, KOLEJE WIELKOPOLSKIE POZNAŃ, OSP GMINY TRZEMESZNO, PHUP GNIEZNO HURTOWNIA SZESZYCKI, PKP INTERCITY ZAKŁAD ZACHODNI POZNAŃ i PSP W GNIEŹNIE.

Mecze zostały rozegrane systemem “każdy z każdym”. Zdecydowanie najlepiej radziły sobie zespoły PSP w Gnieźnie oraz PKP Intercity z Poznania, które nie przegrały żadnego spotkania. Mecz pomiędzy nimi zadecydował też o zwycięstwie w turnieju. Skuteczniejszymi okazali się zawodnicy z Gniezna pokonując poznaniaków wynikiem 7:4. Walka o III miejsce rozegrała się pomiędzy drużynami PHUP Gniezno Szeszycki a Koleje Wielkopolskie Poznań. Ostatni mecz w terminarzu zaplanowany  właśnie dla tych drużyn, zakończył się wynikiem 2:1 dla Hurtowni Szeszycki Gniezno, która ostatecznie zdobyła miejsce na podium.
Organizatorzy wyróżnili także trzech zwodników turnieju:
Najlepszego Bramkarza – Krzysztofa Piaseckiego AXIS GROUP
Najlepszego Zawodnika – Adama Krusia PKP INTERCITY ZAKŁAD ZACHODNI POZNAŃ;
Króla Strzelców – Sebastiana Przybylińskiego PSP W GNIEŹNIE.
Nagrody wręczali Burmistrz Trzemeszna Krzysztof Dereziński, Przewodniczący Rady Miejskiej Trzemeszna Sławomir Peno, Dyrektor OSiR w Trzemesznie Mariusz Kowalczyk.

navigate_before
navigate_next

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *