Osłabiony Mieszko zremisował z liderem 3. ligi!

Piłkarze trawiaści Mieszka Gniezno mają za sobą kolejny sparing podczas trwającego obozu przygotowawczego w Jarocinie. W środę podopieczni Mariusza Bekasa zmierzyli się z liderem 3. ligi grupy I – Sokołem Aleksandrów Łódzki. Pojedynek zakończył się remisem 1:1.

Biało-niebiescy przystąpili do tego meczu kontrolnego w sporym osłabieniu. Szkoleniowiec zespołu z pierwszej stolicy Polski nie mógł sprawdzić formy chorego Tarasa Maksymiva oraz kontuzjowanych Dawida Radomskiego i Tobiasza Garstki.

Mimo trzyosobowego osłabienia, „Mieszkowcy” z dobrej strony wypadli na tle wyżej klasyfikowanego przeciwnika, o czym świadczy wynik meczu. Rezultat spotkania w 56. minucie otworzył Fabian Burzyński, który precyzyjnym uderzeniem pokonał golkipera Sokoła. Przeciwnicy długo pracowali nad tym, by doprowadzić do wyrównania. Udało się to dopiero w na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry.

Do przerwy bramek nie było, a ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem remisowym 1:1.