NEWS PŁYWANIE

Już jutro Gwiazdkowe Zawody Pływackie

W sobotę na gnieźnieńskim basenie odbędą się Gwiazdkowe Zawody Pływackie. W zawodach wezmą udział uczniowie przedszkoli i szkół podstawowych urodzeni w latach 2002-2011. Organizatorem imprezy jest Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Współorganizatorami zaś Urząd Miejski w Gnieźnie, Benefit Systems oraz Freedom School.

Początek sobotnich zmagań zaplanowano na godzinę 9:00. Po krótkiej ceremonii, w okolicach 9:15, rozpoczną się wyścigi pływackie w rocznikach 2006-2011. Następnie, o godzinie 12:30, dojdzie do rywalizacji pływackiej roczników 2002-2005. Po tych konkurencjach odbędzie się wręczenie pucharów, medali, drobnych upominków rzeczowych oraz prezentów i słodkich upominków.

Każdy uczestnik ma prawo do startu w dwóch konkurencjach indywidualnych i stylu zmiennym. Limit zawodników wyniósł 300, a o rozstawieniu zadecydowała kolejność zgłoszeń.

-> Listy startowe Gwiazdkowych Zawodów Pływackich

Na koniec warto podkreślić, że w związku z zawodami pływackimi, w sobotę w godzinach 8:00-15:00 basen będzie nieczynny. GOSiR przeprasza za utrudnienia.

Fot. Urząd Miejski w Gnieźnie / gniezno.home.pl (archiwum)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *